Rezervujte si trajekt v Mali Lošinj

Přístav Mali Lošinj v Chorvatsku Vás spojí s přístavem Pesaro v Itálii, je tu výběr z kolem 2 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Mali Lošinj do Pesara je od 2 hodin 45 minut, trasu provozuje společnost Gomo Viaggi.

Mapa přístavu Mali Lošinj

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Mali Lošinj

Služby trajektové přepravy v Mali Lošinj

 • Gomo Viaggi
  • 2 plavby týdně 2 hod 45 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Mali Lošinj

Mali Lošinj je město, přístav a turistické letovisko na ostrově Lošinj, který se nachází v jihovýchodní části velké a dobře chráněné zátoce v Chorvatsku. Město bylo založeno v roce 1398 pod názvem Malo Selo, sem se přestěhovalo mnoho chorvatských rodin z Maďarska, kteří prchali před Mongoly. Usadili se na kopci nad zátokou. Vzhledem k tomu, že hlavní ekonomickou aktivitou chorvatských osídlenců byl chov dobytka a zemědělství, oni postavěli své domovy na úrodných zahradách. Dnes Mali Lošinj je turistickým centrem na ostrově. K dispozici jsou výjimečné přírodní krásy a pláže, stejně jako řada mezinárodních akcí, které se konají každý rok a přilákají návštěvníky z celého světa.

Jak se dostat do přístavu Mali Lošinj

 • Mali Losinj Trajetkový Prístav Autem

  Mali Losinj je chorvátský ostrov v Adriatickém mori. Mali Losinj Trajektový Prístav je prístupný po silnici Riva Losinjskih Kapetana, potom následujíc informacné tabule do prístavu.

 • Mali Losinj Trajektový Prístav Adresa

  Riva losinjskih kapetana 29 HR - 51550 MALI LOSINJ

 • Ubytování v Mali Lošinj

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Mali Lošinj před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Mali Lošinj pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!