Rezervujte si trajekt v Dubrovnik

Přístav Dubrovnik v Chorvatsku Vás spojí s přístavem Bari v Itálii, je tu výběr z kolem 3 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Dubrovnik do Bari je od 7 hodin 30 minut, trasu provozuje společnost Jadrolinija.

Mapa přístavu Dubrovnik

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Dubrovnik

Služby trajektové přepravy v Dubrovnik

 • Jadrolinija
  • 3 plavby týdně 7 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Dubrovnik

Dubrovník je staré město na pobřeží Jaderského moře na samém jihu Chorvatska. Byl založený sloučením dvou měst: Laus, město na malém ostrově na jižním pobřeží Dalmácie, které poskytlo přístřeší pro uprchlíky ze sousedního italského města Epidaurum, a Dubrava - sídliště slovanských přistěhovalců na úpatí hory Srdž.
Dubrovník byl založen v 7. století na malém ostrově nedaleko pobřeží. Po skončení balkánské války začal hlavní projekt obnovy města pod kontrolou chorvatských orgánů a organizací UNESCO. Oni přestavěli město v antickém stylu, aby zachovali jeho krásu a historii, také obnovili poškozené budovy, a dochované stavby bylo opevněno proti zemětřesení. V roce 2005 většina z poškozených budov ve městě byla renovována.

Jak se dostat do přístavu Dubrovnik

 • Dubrovnik Trajektový Prístav Autem

  Stjepana Radica 40, 20000 Dubrovnik

 • Dubrovnik Trajektový Prístav Adresa

  Stjepana Radica 40, 20000 Dubrovnik

 • Ubytování v Dubrovnik

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Dubrovnik před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Dubrovnik pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!