Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 2430 tras a 616 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2.5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1.2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do ostrov Hvar

Chorvatský ostrov Hvar najdete ve Střední Dalmácii. Východní konec ostrova se nachází jen necelých 6 km od pevniny.

Stejně jako mnoho destinací na pobřeží Dalmácie, ostrov Hvar se v posledních letech stává stále populárnějším pro mezinárodní rekreanty, přičemž není pochyb o tom, že je přitahují krásné pláže a teplé podnebí ostrova. Hvar se stejně pravidelně objevuje v seznamech nejpopulárnějších ostrovů v různých cestovatelských časopisech a webových stránkách.

Na ostrově najdete čtyři města, a to Hvar (město), Sućuraj, Stari Grad a Jelsa. Hvar na západní straně ostrova je největší město, hlavní turistické místo a přičemž zde žije více než třetina místních obyvatel. Stari Grad, na severozápadní straně ostrova je druhým největším městem a jedním z nejstarších měst v celé Evropě.

Pro ty, kteří cestují trajektem na ostrov Hvar, jsou v současnosti k dispozici plavby přes Jaderské moře - z Itálie s výběrem tratí provozovanými řadou známých trajektových společnosti. Plavby jsou realizovány v době hlavní sezóny, což znamená, že trajekty jezdí pouze v červenci a srpnu.

Společnost SNAV provozuje nejčastější a nejrychlejší plavbu, mezi přístavy Pescara a Havre, přestože tato trasa je pouze pro cestující bez vozidla. Chcete-li cestovat is vozem, tak budete muset využít linku Ancona - Stari Grad.

Číst více Číst méně

Populární provozovatelé trajektů

  • Jadrolinija
    • Zjistit cenu

Trasy a přístavy v ostrov Hvar