Korčula
Dubrovnik
Trajekty do Chorvatsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Korčula do Dubrovnik

Linka Korčula Dubrovnik spojuje ostrov Korčula s Chorvatsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, TP Line. Plavba probíhá 14 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 5 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Korčula Dubrovnik se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z ostrov Korčula do Chorvatska
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Korčula do Dubrovnik?

  Doba plavby trajektem z Korčula do Dubrovnik je přibližně 2h 05m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Korčula a Dubrovnik?

  Existuje 1 trajektový operátor pro Korčula až Dubrovnik a toto je
  • TP Line
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Korčula do Dubrovnik?

  Rezervujte si trajekty z Korčula do Dubrovnik prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Korčula

Korčula je chorvatský ostrov v Jaderském moři, ležící jen kousek od pobřeží Dalmácie. Ostrov je oddělen od poloostrova úžinou Pelješac, která je široká mezi 900 až 3000 m. Ostrov je šestým největším v Jaderském moři, 47 km dlouhý a 8 km široký, s celkovou rozlohou kolem 280 km čtverečních. K zajímavým atrakcím na ostrově patří gotická a renesanční budova Katedrály svatého Marka, která se nachází v historickém Cetre města Korčula. Katedrála byla budována v 14., 15. a 16. století a rozhodně stojí za to, abyste ji navštívili. Milovníci slunce najdou na Brusle mnoho malých a osamělých pláží, rozmístěných po celém ostrově, přičemž nejvíce populární je písečná pláž Vela Pržina v Lumbarda a štěrková pláž Pupnatska Luka.

Korčula je spojena s chorvatskou pevninou pravidelnou trajektovou dopravou, která jezdí mezi Dominće (kousek od města Korčula) a městy Rijeka, Split, Stari Grad, Dubrovník a Mljet.


Průvodce přístavem Dubrovnik

Dubrovník je staré město na pobřeží Jaderského moře na samém jihu Chorvatska. Byl založený sloučením dvou měst: Laus, město na malém ostrově na jižním pobřeží Dalmácie, které poskytlo přístřeší pro uprchlíky ze sousedního italského města Epidaurum, a Dubrava - sídliště slovanských přistěhovalců na úpatí hory Srdž.
Dubrovník byl založen v 7. století na malém ostrově nedaleko pobřeží. Po skončení balkánské války začal hlavní projekt obnovy města pod kontrolou chorvatských orgánů a organizací UNESCO. Oni přestavěli město v antickém stylu, aby zachovali jeho krásu a historii, také obnovili poškozené budovy, a dochované stavby bylo opevněno proti zemětřesení. V roce 2005 většina z poškozených budov ve městě byla renovována.


Korčula do Dubrovnik Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 04/12/2023 a 10.12.2023


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
TP Line 07:30 09:35 2 hodin 5 minut Út, St, Čt, Pá, Sat, Sun
TP Line 08:30 10:35 2 hodin 5 minut Mon

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.