Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Pula

 • Pula Trajektový Prístav Autem

  Pula Trajektový Prístav se nachází pred Arena amphitheatre. Všechny odjezdy jsou od celnice 'Rijecki gat'. Pricházejíc z pevniny Chorvatska, Pula je lehko dostupná po silnicích A8 anebo A9.

 • Pula Trajektový Prístav Vlakem

  Dva vlaky premávají denne do Ljubljana, Slovinsko (4 hodiny), a dva do Zagrebu (6½ hrs), ale musíte prestoupit na autobus na cást Vaší cesty.

 • Pula Trajektový Prístav Autobusem

  Z autobusové stanice Pula 502 997(Istarske Brigade) premává denne devet autobusu do Rijeky (2 hodiny).

 • Ubytování v Pula

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Pula před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Pula pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Pula

Průvodce přístavem Pula

Průvodce přístavem Pula

Pula je největší město na Istrii (Chorvatsko), které se nachází na jižním cípu poloostrova. Nejstarší písemná zmínka o městě jako místě bydliště se datuje 10. stoletím. Pula byla založena již Řeky, kteří žili v Istrii. V důsledku své bohaté politické historii, Pula je město s kulturním mixem lidí a jazyků od Středomoří a střední Evropy. Architektura Puly odráží tyto vrstvy historie. Obyvatelé mají tendenci mluvit cizími jazyky, především italštinou, často také německy a anglicky. Od 30. října 1904 do března 1905 irský spisovatel James Joyce vyučoval angličtinu na Berlitz School, jeho studenti byli především rakousko-uherské námořní důstojníci, kteří byli umístěni na námořní loděnice. Ze zbývajících památek můžete tady najít starověký římský amfiteátr postavený v 1. století, vítězný oblouk, Augustův chrám a mnoho dalších.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.