Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Korčula

  • Korcula Trajektový Prístav Autem

    Mesto Korcula je zasunuto na malém hornatém poloostrove v severovýchodním výbežku ostrova Korcula. Když pricházíte z hlavní pevniny, vezmete trajekt pro automobily z Ploce do Trpanj (30 min), potom jedte prez poloostrov Pelješac ke trajektu pro automobily z Orebic do Domince (15 min ).

  • Korcula Trajektový Prístav Autobusem

    Jeden autobus premává denne z Dubrovniku (3 hodiny), jeden ze Zagrebu (12 hodin) a jeden týdenne ze Sarajeva (8 hodin). Sest denních autobusu prepojuje mesto Korcula s Vela Luka (1 hodina), ale spoje jsou limitovány prez víkendy.

  • Ubytování v Korčula

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Korčula před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Korčula pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Korčula

Průvodce přístavem Korčula

Průvodce přístavem Korčula

Korčula je šestý největší ostrov v Jaderském moři a nachází se na jihozápadním pobřeží Chorvatska. Stejně jako většinu z chorvatských ostrovů, Řekové, kteří pojmenovali ji Korkyra Melaina nebo "Černé Korfu" pro její temný a hustě zalesněný vzhled, jako první obsadili Korčulu v 6. století před naším letopočtem. Dnes ostrov Korčula představuje unikátní spojení krásné přírody, tisíce let kulturní tradice a historii, a moderní turistiky. Četné krásné pláže a zátoky, luxusní hotely a altány, století staré olivové háje a vinice, a starobylá města a vesnice na ostrově, který kdyby se ztratili v nějaké dávné době, přitahují turisty z celého světa.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.