Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Split

 • Split Trajektový Prístav Autem

  Z hlavné pevniny Chorvátska Split je lehko dostupný po A1 a pak E71. Pozdeji, aby ste se dostali do mesta, následujte silnici 8 až kým se dostanete na Poljicka Cestu a potom odbocte zlehka doprava na Kraja Zvonimira. Zustante na Kraja Zvonimira až dokud ta prejde do Obala Kneza Domagoja, která Vás navede celou cestou do trajektového prístavu Split.

 • Split Trajektový Prístav Vlakem

  Vlakové spojení je ze Splitu do Zagrebu (5 až 9 hodin) a Zadaru (6 hodin) prez Sibenik.

 • Split Trajektový Prístav Adresa

  Gat Sv Duje Bb Trajektni Term, HR - 2100 Split, Croatia

 • Ubytování v Split

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Split před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Split pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Split

Průvodce přístavem Split

Co dělat ve Splitu?

Chorvatsko v posledních letech kraluje turismu a Split představuje pravděpodobně jeho klenot. Pokud je Split stěžejní pro Chorvatsko, potom to stejné pro Split znamená Diokleciánův palác; úžasná architektonická struktura je doplněna o bohaté vybavení - obchody, restaurace, bary a kluby zdobí centrum dechberoucí infrastruktury. Obdivovat můžete zdi či věže, které vás vtáhnou do fascinující historie města, zastavit se však rozhodně musíte v některé z chorvatských restaurací s jejich typickou kuchyní. Stejně jako se Split pro mnohé návštěvníky stal jediným atraktivním místem v Chorvatsku, se i o paláci často hovoří jako o jediném důvodu, proč toto město navštívit. Celé město je vyzdobeno barevnými domy a historickými památkami, obzvláště potom stará část města, která úspěšně vzdoruje požadavkům moderního cestovního ruchu a zůstává věrná svému autentickému dědictví. Architektura zajišťuje nejestetičtější ráz Splitu, hned v zápětí je Marjan Park; zeleň listí společně s tropickými rostlinami vytváří přirozeně exotický pocit. Po dni stráveném prohlídkou pamětihodností a obdivem přírodních krás se můžete vydat za poznáním proslulých barů a klubů, které každé léto lákají mnoho mladých lidí. Hlavní trasu vždy plní hluční dospělí, kteří si vychutnávají levný alkohol a radují se z taneční hudby.

Jaká je doprava ve Splitu?

Centrum je ucelené, proto se dá projít pěšky. Zbývající části města se dají projet na kole nebo v pronajatém automobilu. Autobusová doprava pokrývá většinu města.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.