Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Zadar

  • Zadar Trajektový Prístav Autem

    Pricházejíc po ceste 8, následujíc Ante Starcevica potom odbocte doprava na Franje Tudmana a pak doleva na Put Murvice. Odtud jenom následujte informacné tabule.

  • Zadar Trajektový Prístav Adresa

    Liburnska obala 6/1, 23 000, Croatia

  • Ubytování v Zadar

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Zadar před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Zadar pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Zadar

Průvodce přístavem Zadar

Průvodce přístavem Zadar

Zadar je město v Chorvatsku na pobřeží Jaderského moře, je centrem severní oblasti Dalmácie. Zadar získal jeho urbanistickou strukturu v římských dobách za vlády císaře Julia Caesara, kdy město bylo opevněno hradbami s věžemi a branami. Na západní straně města byl fórum, bazilika a chrám, zatímco mimo města se nacházel amfiteátr a hřbitov. Ve středověku získal Zadar zcela městský vzhled, který mu zůstal i dodnes. V 16. století Benátky posílily město novými hradbami. V první polovině 16. století pokračovala stavba architektonických staveb v renesančním slohu. Po druhé světové válce se město vyvíjelo jako silné hospodářské a turistické centrum.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.