Atlas Kompas

Atlas Kompas nabízí vysokorychlostní přepravu mezi romantickým italským městem Benátky a chorvatskými pobřežními městy Umag, Poreč, Rovinj a Pula, které se nachází na největším poloostrově v Jaderském moři, Istrii.

Svými dvěma moderními katamarány - Prince of Venice a Adriatic Jet - zajišťuje společnost Atlas Kompas příjemnou a pohodlnou cestu.

Během plavby je možné obracet se na přátelské a dobře informované zaměstnance, kteří ochotně poskytnou podrobné informace o benátských a chorvatských památkách, což udělá z plavby mimořádně poutavý a poučný výlet.

Na palubě lodi Prince of Venice jsou klimatizované prostory na sezení, toalety a tři vnější paluby, všechny nabízí kouzelný výhled na Jaderské moře. Tento katamarán byl záměrně navržen tak, aby byl bezpečný a stabilní i během špatného počasí, takže cestující mohou relaxovat s vědomím, že jsou v těch nejlepších rukou.

Jedinečně navržený Adriatic Jet má nosnost až 343 cestujících a disponuje prostorným posezením, klimatizací, dobře vybaveným barem a možností nákupu spousty bezcelních produktů.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Atlas Kompas s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy Atlas Kompas