Trajekt z Cesenatica do Mali Lošinj

Linka Cesenatico Mali Lošinj spojuje Itálie s Chorvatsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Gomo Viaggi. Plavba probíhá 3 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 5 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Cesenatico Mali Lošinj se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Cesenatico - Mali Lošinj

Průměrné ceny na trase Cesenatico Mali Lošinj

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Cesenatico

Cesenatico je přístavní město na pobřeží Jaderského moře v Itálii s populací asi 20,000 lidí.
Dnes Cesenatico je populární turistickou destinací. Zde je námořní muzeum (Museo della Marineria), který ukazuje historická rybářská plavidla.

Průvodce přístavem Mali Lošinj

Mali Lošinj je město, přístav a turistické letovisko na ostrově Lošinj, který se nachází v jihovýchodní části velké a dobře chráněné zátoce v Chorvatsku. Město bylo založeno v roce 1398 pod názvem Malo Selo, sem se přestěhovalo mnoho chorvatských rodin z Maďarska, kteří prchali před Mongoly. Usadili se na kopci nad zátokou. Vzhledem k tomu, že hlavní ekonomickou aktivitou chorvatských osídlenců byl chov dobytka a zemědělství, oni postavěli své domovy na úrodných zahradách. Dnes Mali Lošinj je turistickým centrem na ostrově. K dispozici jsou výjimečné přírodní krásy a pláže, stejně jako řada mezinárodních akcí, které se konají každý rok a přilákají návštěvníky z celého světa.