Pula
Benátky
Trajekty do Itálie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Pula - Benátky je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Pula do Benátky

Trajektová trasa Pula Benátky spojuje Chorvatsko s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Venezia Lines se plaví 3 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin 45 minut. zatímco Trajekty společnosti Kompas se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 3 hodin 30 minut.

Celkově je tu 6 plaveb týden na trase z Puly Benátky mezi Chorvatsko a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Pula do Benátky?

  Doba plavby trajektem z Pula do Benátky je přibližně 3h 37m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Pula do Benátky?

  Cena trajektu z Pula do Benátky se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Pula do Benátky je 0 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Pula a Benátky?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Pula do Benátky. Jedná se o
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Pula do Benátky?

  Rezervujte si trajekty z Pula do Benátky prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Pula do Benátky?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Pula do Benátky s
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Pula do Benátky?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Pula do Benátky s
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Pula do Benátky?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Venezia Lines
 • Jaká je vzdálenost z Pula do Benátky?

  Vzdálenost mezi Pula a Benátky je přibližně 0 námořních mil.

Průvodce přístavem Pula

Pula je největší město na Istrii (Chorvatsko), které se nachází na jižním cípu poloostrova. Nejstarší písemná zmínka o městě jako místě bydliště se datuje 10. stoletím. Pula byla založena již Řeky, kteří žili v Istrii. V důsledku své bohaté politické historii, Pula je město s kulturním mixem lidí a jazyků od Středomoří a střední Evropy.
Architektura Puly odráží tyto vrstvy historie. Obyvatelé mají tendenci mluvit cizími jazyky, především italštinou, často také německy a anglicky. Od 30. října 1904 do března 1905 irský spisovatel James Joyce vyučoval angličtinu na Berlitz School, jeho studenti byli především rakousko-uherské námořní důstojníci, kteří byli umístěni na námořní loděnice.
Ze zbývajících památek můžete tady najít starověký římský amfiteátr postavený v 1. století, vítězný oblouk, Augustův chrám a mnoho dalších.


Průvodce přístavem Benátky

Benátky, "město kanálů", je hlavním městem regionu Veneto a provincie Benátky v Itálii. Město se skládá z více než 100 ostrovů, mnoho z nich spojuje mosty a kanály k usnadnění nekonečného provozu přes vodu. Město se nachází v benátské laguně na pobřeží Jaderského moře. Benátky byly založeny v roce 421 n.l. Od roku 1000 do asi 1630 n.l. Benátky byly silnou námořní říší, která ovládala obchod s kořením. Neuvěřitelné bohatství města se odrazilo v pozlacených palácích a vilách, ležících na hlavní ulici Grand Canal. Soukromé bohatství vlivných občanů umožnilo jim objednávat díla od nejlepších italských i zahraničních umělců pro ozdobení svých paláců, sálů a kostelů, které lákají milovníky umění i dnes.


Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.