Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Porec

 • Porec Trajektový Prístav Autem

  Prístav Porec je lokalizovaný v Obala Marsala Tita, blízko centra mesta.

 • Porec Trajektový Prístav Autobusem

  Trajektový Prístav Porec se nachází približne 600m od hlavné autobusové stanice a je lehko pešky dostupný. Z hlavné autobusové stanice mužete krácet podél pobreží až kým se dostanete k celnici oznacené "Granicni prijelaz Porec". Celnica se nachází pred Hotelem Neptun a oproti ostrovu St. Nikola.

 • Porec Trajektový Prístav Adresa

  Zagrebacka 9- 52440 Porec

 • Ubytování v Porec

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Porec před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Porec pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Porec

Průvodce přístavem Porec

Průvodce přístavem Porec

Poreč je město a přístav na západním pobřeží Istrijského poloostrova v Chorvatsku. Centrální historická část Poreče s Eufráziovou bazilikou je zapsána v seznamu světového dědictví UNESCO. Místní přístav kdysi měl význam v nákladní dopravě, ale je nyní používán hlavně pro osobní dopravu. Město je velmi mezinárodní - zde bydlí Chorvaty, Slovinci, Italové, Srbové a Albánci. Název Poreč získal asi před 2000 lety. V 6. století byla postavena křesťanská bazilika, která se dochovala dodnes. Město bylo ovládáno mnoha různými vládci, ale nejdelší dobu (asi 500 let) patřila Benátkám. Z památek stojí za návštěvu velký chrám a chrám Neptuna, muzeum dějin města, dům Sinčičů a mnoho dalších.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.