Rovinj
Benátky
Trajekty do Itálie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Rovinj - Benátky je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Rovinj do Benátky

Trajektová trasa Rovinj Benátky spojuje Chorvatsko s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Venezia Lines se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 4 hodin. zatímco Trajekty společnosti Kompas se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 2 hodin 45 minut.

Celkově je tu 10 plaveb týden na trase z Rovinje Benátky mezi Chorvatsko a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Rovinj do Benátky?

  Doba plavby trajektem z Rovinj do Benátky je přibližně 3h 22m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Rovinj do Benátky?

  Cena trajektu z Rovinj do Benátky se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Rovinj do Benátky je 0 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Rovinj a Benátky?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Rovinj do Benátky. Jedná se o
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Rovinj do Benátky?

  Rezervujte si trajekty z Rovinj do Benátky prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Rovinj do Benátky?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Rovinj do Benátky s
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Rovinj do Benátky?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Rovinj do Benátky s
  • Venezia Lines
  • Kompas
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Rovinj do Benátky?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Venezia Lines
 • Jaká je vzdálenost z Rovinj do Benátky?

  Vzdálenost mezi Rovinj a Benátky je přibližně 0 námořních mil.

Průvodce přístavem Rovinj

Chorvatské město Rovinj leží na pobřeží Jaderského moře, na západě poloostrova Istrie. Město je prosperujícím rybářským přístavem a je také oblíbenou turistickou destinací. Staré město bylo kdysi obklopené středověkými hradbami se sedmi branami, z nichž tři stále stojí. Byly zde nalezeny historické artefakty z doby bronzové, i když Rovinj se začala rozrůstat až kolem 3. století. Město je charakteristické svými úzkými domy, úzkými uličkami a malým náměstím, což odráží to jak je zde málo prostoru. K zajímavým atrakcím v centru Starého Města patří kostel sv. Eufemie a oblouk Balbi, přičemž obě památky mají v sobě nádech Benátek.

Přístav se nachází v blízkosti centra města a nabízí trajekty pro cestující do Benátek v Itálii s časem plavby kolem 3 hodin a 30 minut, přičemž se zastavuje v Poreči, Pule nebo v přístavu Piran. Přímé plavby do italského města trvají cca 2 hodiny a 45 minut. V přístavu je restaurace a několik obchodů.


Průvodce přístavem Benátky

Benátky, "město kanálů", je hlavním městem regionu Veneto a provincie Benátky v Itálii. Město se skládá z více než 100 ostrovů, mnoho z nich spojuje mosty a kanály k usnadnění nekonečného provozu přes vodu. Město se nachází v benátské laguně na pobřeží Jaderského moře. Benátky byly založeny v roce 421 n.l. Od roku 1000 do asi 1630 n.l. Benátky byly silnou námořní říší, která ovládala obchod s kořením. Neuvěřitelné bohatství města se odrazilo v pozlacených palácích a vilách, ležících na hlavní ulici Grand Canal. Soukromé bohatství vlivných občanů umožnilo jim objednávat díla od nejlepších italských i zahraničních umělců pro ozdobení svých paláců, sálů a kostelů, které lákají milovníky umění i dnes.


Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.