Trajekt z Benátek do Rovinje

Trajektová trasa Benátky Rovinj spojuje Itálie s Chorvatsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Venezia Lines se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 3 hodin 45 minut. zatímco Trajekty společnosti Atlas Kompas se plaví 3 krát za týden, plavba trvá od 3 hod.

Celkově je tu 10 plaveb týden na trase z Benátky Rovinj mezi Itálie a Chorvatsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Benátky - Rovinj

Průměrné ceny na trase Benátky Rovinj

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Benátky

Benátky, "město kanálů", je hlavním městem regionu Veneto a provincie Benátky v Itálii. Město se skládá z více než 100 ostrovů, mnoho z nich spojuje mosty a kanály k usnadnění nekonečného provozu přes vodu. Město se nachází v benátské laguně na pobřeží Jaderského moře. Benátky byly založeny v roce 421 n.l. Od roku 1000 do asi 1630 n.l. Benátky byly silnou námořní říší, která ovládala obchod s kořením. Neuvěřitelné bohatství města se odrazilo v pozlacených palácích a vilách, ležících na hlavní ulici Grand Canal. Soukromé bohatství vlivných občanů umožnilo jim objednávat díla od nejlepších italských i zahraničních umělců pro ozdobení svých paláců, sálů a kostelů, které lákají milovníky umění i dnes.

Průvodce přístavem Rovinj

Rovinj je město nacházející se v severozápadním Chorvatsku, na západním pobřeží Istrijského poloostrova.
Okouzlující malebné městečko s úzkými dlážděnými uličkami, Rovinj je velmi italské město ve své podstatě - pravděpodobně kvůli jeho blízkosti do Benátek a předchozí italské vládě nad městem.
Rovinj je druhou nejoblíbenější turistickou destinací v Chorvatsku, a je obzvláště oblíbená u turistů od května do začátku září.