Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Benátky

 • Venice Trajektový Prístav Autem

  Venezia Lines Trajekty odcházejí ze San Basilio Terminal, zatím co Minoan Lines odcházejí ze Stazione Marittima Magazzino. San Basilio Terminal je na konci Zattere area, približne 500m z kostela San Sebastiano. Benátky jsou prepojeny s italskou pevninou prez 3 hlavní oblasti, které jsou známy jako: autobusova stanice Piazzale Roma, Tronchetto, a železnicní stanice Santa Lucia. To jsou jediné oblasti v Benátkách, které jsou dostupny autem. Taky mužete parkovat Vaše vozidlo na Piazzale Roma anebo Tronchetto, ale prosím Vás mejte na pameti, že parkování v Benátkách je velice drahé. Pro více informací ohledne parkování navštivte www.asmvenezia.it.

 • Venice Trajektový Prístav Vlakem

  Tronchetto a Santa Lucia vlakové stanice jsou približne 2km od trajektovího prístavu San Basilio, který je lahko dostupný peši anebo cestováním na ACTV 'Vaporetto' verejní vodní lince (cerná trasa) Trasa 2 (trvá 10-20 mins). Když už vystoupíte z lode, musíte zahnout doleva a prez malej drevenej most, za kterým najdete San Basilio trajektový terminál.

 • Venice Trajektový Prístav Adresa

  Venezia Lines: San Basilio Port, 30123, Venice, Italy. Minoan Lines: Stazione Marittima Magazzino 123, 30123, Venice, Italy

 • Ubytování v Benátky

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Benátky před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Benátky pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Benátky

Průvodce přístavem Benátky

Co dělat v Benátkách?

Benátky uchvátí každého svým kouzlem, kterému hodně pomáhá místní architektura v podobě původních, tedy velmi starých, ale působivých staveb. Toto město bylo sídlem bohatých obchodníků, což je poznat například podél hlavního kanálu (Canal Grande), kde stojí jeden palác vedle druhého. To si můžete ověřit například projížďkou této lokality na gondole, díky níž se dostanete i do míst, kam se běžný říční autobus nedostane. Nejkouzelnější je doba, kdy slunce zapadá a Benátky začnou zářit díky místním lampám. Za hlavní benátské náměstí se považuje Piazza San Marco, kde jsou k vidění hned tři stěžejní památky - Bazilika svatého Marka, Dóžecí palác a hodinová věž Torre dell’Orologio. Další věž, kterou byste neměli opomenout, se nazývá Campanile - je nejvyšší v celých Benátkách a je z ní úžasný výhled na celé město. Za návštěvu stojí i opera či divadla - místa, z nichž na vás dýchne dávná historie (např. Venice Baroque Orchestra, La Fenice, Teatro Toniolo, Teatro Malibran). Další zajímavý kulturní zážitek představuje Benátská bienále, kde se každé dva roky střídá výstava architektury s moderním výtvarným uměním. Milovníci gastronomie, kteří chtějí okusit některý z typických pokrmů, budou muset zabrousit mimo hlavní turistickou dráhu, tzn. do některé z bočních uliček. O čtvrti Castello se hovoří jako o gurmánském místečku. Návštěvníci, kteří od Benátek očekávají rušný noční život, nebudou zcela nadšeni. Město žije většinou v podvečer, kdy se Benátčané vydávají na procházky podél Riva degli Schiavioni, popřípadě do okolí Campo. Někteří se zastavují na aperitiv, a to primárně na skleničku vychlazeného místního bílého vína - Prosecco.

Jaká je doprava v Benátkách?

Benátky jsou výjimečné i svou dopravou - místo ulic jsou k dispozici kanály. Tím pádem zde potkáte hodně lodí - ať už jsou to gondoly, vodní autobusy, taxi či trajekty. Vhodná je rovněž i procházka.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.