Trajekt z Umagu do Benátek

Trajektová trasa Umag Benátky spojuje Chorvatsko s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Venezia Lines se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Atlas Kompas se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 2 hod 30 min.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase z Umag Benátky mezi Chorvatsko a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Umag - Benátky

Průměrné ceny na trase Umag Benátky

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných lístků zaplacené našimi zákazníky na této trase. Ceny jsou za osobu.

Průvodce přístavem Umag

Umag je nejzápadnější město v Chorvatsku, které se nachází na poloostrově Istrie.
Jeho atraktivní středomořské umístění, přírodní krása, historie a tradice, teplé klima s množstvím slunečných dnů po většinu měsíců v roce, a vysoce kvalitní ubytování dělá Umag populární prázdninovou destinací.

Průvodce přístavem Benátky

Benátky, "město kanálů", je hlavním městem regionu Veneto a provincie Benátky v Itálii. Město se skládá z více než 100 ostrovů, mnoho z nich spojuje mosty a kanály k usnadnění nekonečného provozu přes vodu. Město se nachází v benátské laguně na pobřeží Jaderského moře. Benátky byly založeny v roce 421 n.l. Od roku 1000 do asi 1630 n.l. Benátky byly silnou námořní říší, která ovládala obchod s kořením. Neuvěřitelné bohatství města se odrazilo v pozlacených palácích a vilách, ležících na hlavní ulici Grand Canal. Soukromé bohatství vlivných občanů umožnilo jim objednávat díla od nejlepších italských i zahraničních umělců pro ozdobení svých paláců, sálů a kostelů, které lákají milovníky umění i dnes.