COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

2GO Travel

2GO Travel je největší trajektový operátor na Filipínách. Sídlí v hlavním městě Manila a má k dispozici rozsáhlou plavební síť mezi některými z přibližně sedmi tisíci ostrovy.

Společnost je formálně známá jako Negros Navigation a zahrnuje několik sloučených podniků. 2GO Travel má téměř sto padesát let zkušeností v námořním průmyslu a jednu z nejmodernějších flotil v zemi. K dispozici jsou od obrovských výletních lodí až po menší, vysokorychlostní katamarány, které umožňují snadnou přepravu mezi nejkrásnějšími ostrovy v jihovýchodní Asii.

2GO Travel se může pochlubit vynikající zpětnou vazbou od zákazníků. Tato společnost garantuje kvalitu svých služeb, což klientům zaručuje příjemnou cestu, a to bez ohledu na roční období. Poznávání krásných destinací, malebných pláží či moderních filipínských měst nebylo nikdy jednodušší než s 2GO Travel.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti 2GO Travel s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy 2GO Travel