2GO Travel
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

2GO Travel

2GO Travel je největší trajektový operátor na Filipínách. Sídlí v hlavním městě Manila a má k dispozici rozsáhlou plavební síť mezi některými z přibližně sedmi tisíci ostrovy.

Společnost je formálně známá jako Negros Navigation a zahrnuje několik sloučených podniků. 2GO Travel má téměř sto padesát let zkušeností v námořním průmyslu a jednu z nejmodernějších flotil v zemi. K dispozici jsou od obrovských výletních lodí až po menší, vysokorychlostní katamarány, které umožňují snadnou přepravu mezi nejkrásnějšími ostrovy v jihovýchodní Asii.

2GO Travel se může pochlubit vynikající zpětnou vazbou od zákazníků. Tato společnost garantuje kvalitu svých služeb, což klientům zaručuje příjemnou cestu, a to bez ohledu na roční období. Poznávání krásných destinací, malebných pláží či moderních filipínských měst nebylo nikdy jednodušší než s 2GO Travel.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti 2GO Travel s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy 2GO Travel

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.