Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Bari

 • Bari Trajektový Prístav Autem

  Bari Trajektový Prístav muže být najdený autem prez A14, tema kterí pricházejí ze severních regionu Bari. Motoristé prícházející z Naples mužou použit A16.

 • Bari Trajektový Prístav Vlakem

  Prímé vlakové linky spojují Bari se všemi hlavními italskými destinacemi. Stazione Centrale, (místní vlaková stanice v Bari) se nachází asi jednu milu od prístavu.

 • Bari Trajektový Prístav Autobusem

  'Linea 20' je autobusová spolecnost, která operuje pravidelne z prístavu do Bari vlakové stanice a lístky mužou být zakoupeny z novinového stánku uvnitr stanice. Lístky musí být oznaceny pri nástupu do autobusu, tím že jse vloží do žlutý mašiny. Cena je približne € 0.70 za osobu.

 • Bari Trajektový Prístav Adresa

  Piazzale Cristoforo Colombo, 1 70122 Bari

 • Ubytování v Bari

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Bari před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Bari pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Bari

Průvodce přístavem Bari

Průvodce přístavem Bari

Bari je hlavním městem regionu Apulie, Itálie. Je to největší město v jižní části italské pevniny po Neapoli. Nachází se na pobřeží Jaderského moře, Bari je největším průmyslovým městem v jižní Itálii, a taký největším komerčním, rybářským a trajektovým přístavem jíž několik století. Město v různých dobách patřilo Římanům, Saracénům, Byzantincům, Normanům, a pak v 12. století město zase stalo součástí Neapole. Bari se skládá ze 3 částí: "Staré město" na poloostrově na severu, Murattianno v jižní a střední části, která je jednou z hlavních obchodních a kancelářských oblastí. Navzdory atmosféře stanovené dominantní církevní architekturou, tady vznikla spousta módních restaurací a nočních klubů, což způsobuje rušný noční život.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.