Rezervujte si trajekt v Bandar Bentan Telani

Přístav Bandar Bentan Telani v ostrov Bintan Vás spojí s přístavem Tanah Merah v Singapur, je tu výběr z kolem 12 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Bandar Bentan Telani do Tanah Merah je od 1 hodina 10 minut, trasu provozuje společnost Bintan Resort Ferries.

Mapa přístavu Bandar Bentan Telani

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Bandar Bentan Telani

 • Bintan Resort Ferries
  • 12 plaveb týdně 1 hod 10 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Bandar Bentan Telani

Bandar Bentan Telani je přístav na západním pobřeží ostrovu Bintan, v souostroví Riau v Indonésii. Několik denních plaveb spojuje přístav Bandar Bentan Telani s přístavem Tanah Merah v Singapuru během 45 minut.

Za účelem splnění velkého rozvojového programu na ostrově Bintan, v roce 1991 začalo vytvoření moderní infrastruktury. Tehdy na ostrov se dalo dostat jenom trajektem, a proto přístav Bandar Bentan Telani dostal největší prioritu během rozvoje.

V dnešní době, ačkoliv Bintan má menší letiště a 3 mezinárodní přístavy, většina cestujících do Bintan Resorts stále přijíždí do terminálu Bandar Bentan Telani.

Jak se dostat do přístavu Bandar Bentan Telani

 • Bandar Bentan Telani - adresa trajektového přístavu

  Jl. Raja Haji Teluk Sebong, Bintan, Kepulauan Riau 29155

 • Ubytování v Bandar Bentan Telani

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Bandar Bentan Telani před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Bandar Bentan Telani pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!