Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Santander

 • Santander Trajektový Prístav Autem

  Ke trajektovému prístavu Santander se vydejte po N634 na západ podél pobreží smerem na Corunu, a na východ smerem na Bilbao. N611 vede na jih do Valladolid a N623 prepojuje trajektový prístav s Burgos. Když se chcete dostat do prístavu z mesta následujte informacné tabule do Puerto, Zona Maritma anebo Ferry.

 • Santander Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanica je 5-10 minut vzdálena od terminálu se spojením do Bilbao a Oviedo. RENFE je národný železnicný systém a má spojení se témer všemi mestami ve Spanelsku. Navštivte web stránku Renfe pro více informací.

 • Santander Trajektový Prístav Autobusem

  Autobusová stanice Santander se nachází kolem 5-10 minut od Santander trajektového terminálu a jsou tam pravidelné spoje do a z Madridu a Bilbaa.

 • Santander Trajektový Prístav Parkování

  Trajektový Prístav Santander - Parkování je povoleno jenom za úcelem vykládaní a nakládání pasažéru. Cestující, kterí si prejou parkovat na delší dobu, musí použít jedno z placených parkovišt nablízku.

 • Santander Trajektový Prístav Adresa

  Estacion Maritime, Santander, 39002

 • Ubytování v Santander

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Santander před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Santander pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Santander

Průvodce přístavem Santander

Průvodce přístavem Santander

Přístavní město Santander je hlavním městem autonomní oblasti Kantábrie, která se nachází na severním pobřeží Španělska mezi Asturií (na západě) a Baskickem (na východě). V římské říše město bylo známé jako Portus victoriae Iuliobrigensium. Současný název pochází od svatého Emeteria, mučedníka, jehož hlava podle legendy byla přinesena sem v 3. století. V roce 1187 král Alfonso VIII. udělal opata San Emeteria pánem města, a Santander v roce 1248 se účastnil bitvy Seville, obdržel vlajku jako odměnu. Santander bylo důležitým přístavem pro Kastilii v pozdním středověku, stejně jako pro obchod s Novým světem. Oficiálně se stal městem v roce 1755. V roce 1893 nákladní loď Cabo Machichaco explodovala v přístavu a zabila 500 lidí. Santander se stal oblíbenou letní destinací pro krále Alfonse XIII., a zůstává oblíbenou destinací pro turisty.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.