Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu St Malo

 • St Malo Trajektový Prístav Autem

  Z Paríže, je to približne 4 hodiny autem po dálnici A11, potom RN137. Z Caen, to bude trvat kolem 1 hodiny 50 minut po dálnici A84. Aby ste se dostali do prístavu, následujte informacné tabule u každého exitu na St Malo k trajektovému terminálu du Naye.

 • St Malo Trajektový Prístav Vlakem

  Cestujte vlakem z Paríže Montparnasse do vlakové stanice St Malo (Stanice SNCF je na námestí Square Jean Coquelin). Trvá to približne 20 minut pešky z prístavného terminálu na vlakovú stanicu. Pro více informací ohledem francouzských železnicných spoju, prosím navštivte web stránku SNCF.

 • St Malo Trajektový Prístav Autobusem

  Asi tri minuty chuze od terminálu, vedle plaveckého bazénu se nachází autobusová zastávka.

 • St Malo Trajektový Prístav Parkování

  Oproti terminálu pro cestujících se nachází otevrené parkoviste. Za poplatek.

 • St Malo Trajektový Prístav Adresa

  Gare Maritime du Naye, 35400 Saint-Malo

 • Ubytování v St Malo

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu St Malo před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v St Malo pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v St Malo

Průvodce přístavem St Malo

Průvodce přístavem St Malo

Saint-Malo je přístavní město v Bretani (severní Francie), v Lamanšském průlivu. Město a jeho zeď jsou postavené z šedé žuly a původ moderního Saint-Malo lze vysledovat až do klášterního osídlení založeného sv. Aaronem a Brendanem na počátku 6. století. V dalším století se přístav proslavil jako útočiště divokých pirátů, kteří nebyli nikdy pod něčí kontrolou, a během čtyř let od 1590 Saint-Malo existoval jako sebe prohlášená nezávislá republika. Piráti Saint-Malo nutili anglické lodě proplouvající kanálem platit daň, a také těžili poklady ze zahraničí. Jacques Cartier, který objevil a kolonizoval Kanadu, byl rodákem ze Saint-Malo, stejně jako objevitel Falklandských ostrovů Jacques Gouin Boschen. Nyní Saint Malo je nejnavštěvovanějším místem v Bretani, díky své vynikající staré pevnosti .

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.