Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Newhaven

 • Newhaven Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Prístav Newhaven se nachází jenom 64 mil z Londýna, 10 mil východne z Brightonu anebo 15 mil západne od Eastbourne. Z Brightonu, cestujte na východ podél A27 objíždejíc Lewes a jedte po A26 do Newhaven. Když už v Newhaven, následujte informacní tabule do trajetkového prístavu Newhaven.

 • Newhaven Trajektový Prístav Vlakem

  Z a do vlakovej stanice Newhaven Harbour mužete cestovat vlakem, který poskytuje pravidelné vlakové služby ze Seafordu a Lewes/Brightonu. Celonárodné spoje premávají pravidelne mezi Londýnem a Newhaven vetšinou s nejméne jedným prestupem. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naše stránky vlaku do Newhaven Harbour anebo vlaku do Newhaven.

 • Newhaven Trajektový Prístav Autobusem

  Pravidelné autobusy (provozované spolecností South Coast Buses / Brighton & Hove) prijíždejí a odjíždejí denne z Brightonu, Peacehavenu, Seafordu, Bexhillu, Folkestone, Doveru, Rye a Hastingsu.

 • Newhaven Trajektový Prístav Parkování

  Parkovište je k dispozici pro krátko i dlouhodobé parkování.

 • Newhaven Trajektový Prístav Adresa

  Newhaven Ferry Port, Railway Approach, Newhaven, East Sussex, BN9 0DF, England

 • Ubytování v Newhaven

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Newhaven před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Newhaven pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Newhaven

Průvodce přístavem Newhaven

Průvodce přístavem Newhaven

Newhaven měl nazvu Meeching až do 16. století, kdy hrozná bouře změnila proud řeky Ouse a tak se vytvořil Newhaven. Přes přístav se přepravovaly wealdenský dub, vína a lihoviny z kontinentu, a také desky ledu z Pobaltí. Město vzkvétalo z loděnic a pivovaru. Železnice dosáhla území Newhavenu v roce 1840, a první trajektová linka se objevila brzy poté, což poskytlo nejkratší cestu mezi Londýnem a Pařížím. Trajektová doprava a bitva o Dieppe posílila vazby mezi Newhavenem a Dieppem. Každý rok starosta Dieppe je hostem Newhavenu na zádušní mši o 1000 kanadských a spojeneckých vojáků, kteří byli zabiti na pobřeží. Vzpomínka na nich je zachována v působivém žulovém pomníku v přístavu.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.