Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Ischia

  • Ubytování v Ischia

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Ischia před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Ischia pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Ischia

Průvodce přístavem Ischia

Co dělat na ostrově Ischia?

Ostrov je známý primárně díky termálním lázním, horkým pramenům a sopečnému bahnu, z čehož místní cestovní ruch těží. Pro milovníky termálů je Ischia hotový ráj - je jich zde hned několik, přičemž ty nejznámější najdete pod názvem Poseidonovy zahrady, které vznikly v roce 1957 a kde si každý najde to své - kromě řady bazénů s minerální vodou či programem pro děti jsou zde k dispozici i masáže, kosmetika, sauny. Jedinečné místo, kde moře celoročně dosahuje teploty i 35°C, najdete v zátoce Sorgeto. Na svědomí to mají termální prameny vyvěrající u pobřeží. Pokud však nezbytně nutně nepotřebujete teplou vodu, koupat se můžete i u krásných písečných pláží, kterých je po ostrově hned několik (př. Spiaggia di Chiaia nebo Citara), popř. zvolit oblíbenou variantu v podobě koupání přímo z lodi, díky čemuž můžete objevit mnoho jedinečných míst, kam se z pevniny nedostanete. Až budete mít vodních radovánek dost, navštivte místní vinice nebo některou z pamětihodností. Uniknout byste si neměli nechat Aragonský hrad (Castello Aragonese), který byl vytesán do skály a jehož historie se datuje do 5. století před naším letopočtem, přičemž současný název i podoba se vztahuje k 15. století našeho letopočtu. Cestování je spojeno s poznáváním nejen historických památek, ale i s rozličnými zážitky, a to včetně těch gastronomických. Ochutnat byste proto měli i místní specialitu, kterou je králík na Ischiánský způsob (coniglio all’ischitana). Hodně jsou zde v oblibě ryby, mořské plody.

Jaká je doprava na ostrově Ischia?

Ostrov je poměrně malý, přičemž všechna hlavní místa spojuje jedna silnice. Doprava je zde pravidelná, častá a mnoho zastávek je vybaveno informačním systémem, díky čemuž budete vědět, kolik máte času, než přijede další spoj.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.