Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Dunkirk

 • Dunkqerque Trajektový Prístav Autem

  Z A25 Lille: Napojte se na A16, smerem na Calais. Z A16 Dunkerque/Belgium: Vyjedte výjezdem 24. Následujte tabule ‘Port Rapide/Car Ferry'. Z St. Omer: Dálnice D600 prekracuje A16 prímo do terminálu. Z Dunkerque Centre: Následujte tabule na Calais - bud A16 výjezdem 24 anebo na RN1 následujíc informacné tabule do ‘Loon Plage/Car Ferry'

 • Dunkerque Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice Dunkerque SNCF je krátkou peší vzdálenost z turistického úradu na prízemí mestké zvonice na ulici rue de l'Amiral Ronarc'h. Pro více informací, prosím navštivte web stránku SNCF.

 • Dunkerque Trajektový Prístav Adresa

  Terminal Roulier du Port Ouest, F-59279 Loon-Plage Dunkerque

 • Ubytování v Dunkirk

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Dunkirk před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Dunkirk pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Dunkirk

Průvodce přístavem Dunkirk

Co dělat v Dunkirku?

V Dunkirku byste se nudit rozhodně neměli, je zde poměrně dost památek - radnice na náměstí Charlese Valentina, námořní centrum Centre Marine, Zieglerova vila, pomník Mémorial des Alliés, maják Phare du Risban nebo muzea (Museé des Beaux Arts, Museé Portuaire, Memorial du Souvenir). S tímto městem se pojí jedna důležitá historická událost, konkrétně Operace Dynamo, což byla hromadná evakuace vojáků z místního přístavu v roce 1940. Německá armáda obklíčila francouzské, britské a belgické jednotky, přičemž celou situaci okomentoval Winston Churchill jako vojenskou katastrofu a úspěšnou záchranu tisíců vojáků přirovnal k zázraku. Jako památka na padlé české vojáky během bojů za osvobození Dunkirku byla v roce 2010 odhalena deska se jmény všech zemřelých bojovníků. Pokud sem zamíříte v období leden až březen, budete mít pravděpodobně štěstí na karneval, který je popisován jako nejodvážnější a nejmladší v celé Francii. Po městě totiž pochoduje, tančí a zpívá cca 40 tisíc lidí v kostýmech. Příznivci golfu si zde rovněž přijdou na své. Místní restaurace využívají toho, že jsou součástí pobřežního města a servírují pokrmy s mořskými plody připravenými na různé způsoby. Vzhledem k tomu, že se město nachází u belgických hranic, představuje hlavní důvod, proč je zde k dostání oblíbený belgický pokrm Moules-frites stejně jako i další typická jídla vlámské kuchyně. Centrum, konkrétně potom Place Jean Bart, představuje vhodné místo k nákupům.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.