Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Atény (Pireus)

  • Pireus Trajektový Prístav

    Ze severu, následujte E75 do Athens a ze západu, dálnici E65. Potom jenom následujte informacné tabule do Piraeus.

  • Pireus Trajektový Prístav Adresa

    10 Akti Miaouli, 185 38 Piraeus, Greece

  • Ubytování v Atény (Pireus)

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Atény (Pireus) před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Atény (Pireus) pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Atény (Pireus)

Průvodce přístavem Atény (Pireus)

Co dělat ve městě Pireus?

Největší trajektový přístav ve Středozemním moři, Pireus, hostuje více než 20 milionů cestujících ročně. Všichni projdou rušným přístavním městem, které dominuje východnímu pobřeží. Pireus je město hezké samo o sobě. I přesto se jen málo lidí rozhodne strávit více než jeden den v tomto rušném centru plném obchodů, kanceláří lodních společností a rušných ulic - ti, kteří zůstávají na pevnině, míří spíše do půvabných Athén. Blízkost hlavního města, stejně jako neustálá námořní doprava, zajišťuje, že město vyhovuje turistům i půl milionu místních obyvatel; procházka podél nábřežní promenády je malebná stezka květin a stromů. Krásný je výhled na všechny strany - ideální je například pozorování lodí plujících křišťálově modrým mořem. Slavný trh města Pireus se nachází dál od přístavu a přitahuje návštěvníky, kteří doufají, že zde nakoupí, ještě než se přesunou do obchodních center nebo než se vydají na prohlídku velkolepé architektury. Po celém rušném městě jsou více či méně známá místa, nejatraktivnější je Zea Marina, metropole restaurací, kaváren a barů. Toto centrum navštěvují nejen místní, ale i návštěvníci, kteří sem připluli na výlet.

Jaká je doprava ve městě Pireus?

Město je poměrně malé, ve srovnání s prominentnějším sousedem, takže většina centra i přístavní oblasti se dají projít pěšky. V rámci populárních destinací funguje autobusový systém a bezplatný kyvadlový autobus zajišťuje přepravu cestujících mezi trajektovým terminálem a stanicí metra.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.