Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Oran

  • Oran Trajektový Prístav Autem

    Oran je jednoduše dostupný po ceste, dálnicema N2, N11 a N4 do mesta.

  • Ubytování v Oran

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Oran před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Oran pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Oran

Průvodce přístavem Oran

Průvodce přístavem Oran

Oran je město na severozápadě Alžírska, které se nachází na pobřeží Středozemního moře. Oran byl založen v 10. století maurskými obchodníky z Andalusie, ale byl zajat Španěly pod kontrolou kardinála Cisneros v roce 1509. Španělská suverenita trvala až do 1708, kdy bylo město dobyto Turky. Španělsko získalo město zpět v roce 1732. Nicméně, jeho význam jako obchodního přístavu prudce klesl, a král Karel IV. prodal ho Turkům. Nadvláda Osmanské říše nad městem pokračovala až do 1831, kdy byl Oran dobyt Francouzi. Před alžírskou válkou za nezávislost, Oran měl nejvyšší procento evropské populace, než jakékoliv jiné město v severní Africe. Tak, po skončení války a úbytku Evropanů a Židů do Francie, Oran ztratil asi polovinu svých obyvatel. Dnes Oran je významným přístavem a obchodním centrem, a má univerzitu.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.