Livorno
Olbia
Trajekty do Sardinie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Livorno do Olbia

Trajektová trasa Livorno Olbia spojuje Itálie s Sardinie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Moby Lines se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 8 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Grimaldi Lines se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 7 hodin 30 minut.

Celkově je tu 28 plaveb týden na trase z Livorna Olbia mezi Itálie a Sardinie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie na Sardinii
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Livorno do Olbia?

  Doba plavby trajektem z Livorno do Olbia je přibližně 8h. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Livorno a Olbia?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Livorno do Olbia. Jedná se o
  • Moby Lines
  • Grimaldi Lines
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Livorno do Olbia?

  Rezervujte si trajekty z Livorno do Olbia prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Livorno do Olbia?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Livorno do Olbia s
  • Moby Lines
  • Grimaldi Lines
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Livorno do Olbia?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Livorno do Olbia s
  • Moby Lines
  • Grimaldi Lines
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Livorno do Olbia?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Grimaldi Lines
 • Jaká je vzdálenost z Livorno do Olbia?

  Vzdálenost mezi Livorno a Olbia je přibližně 162 námořních mil.

Průvodce přístavem Livorno

Italské přístavní město Livorno leží na západním pobřeží Toskánska v Ligurském moři. V jedné z jeho částí, která se nazývá New Venice, je zachována ještě původní architektura. Návštěvníci zde mohou vidět staré mosty, úzké uličky, šlechtické domy a kanalizační síť, která byla využívána na propojení přístavu a městských skladů. Najdete zde množství neoklasických budov, muzeí, veřejných parků a kulturních institucí. Za návštěvu určitě stojí muzeum Museo Mascagnano, kde jsou pamětní předměty, dokumenty a opery slavného skladatele a dirigenta Pietra Mascagniho, který žil v Livornu. Některé z jeho oper je možné slyšet během lyrické hudební sezóny.

Livorno je třetí největší přístav na západním pobřeží Itálie a je zde k dispozici mnoho služeb a zařízení. V přístavu najdete bezbariérové ​​rampy, toalety i sprchy pro cestující. K dispozici jsou také bary, restaurace, konferenční centrum, banky a informace pro cestující. Z přístavu jezdí trajektové linky do přístavů Bastia, Olbia, Golfo Aranci, Cagliari a do Tuniska.


Průvodce přístavem Olbia

Olbia je italské město, které se nachází na severovýchodě ostrova Sardinie a do jehož přístavu míří trajekty z italské pevniny. Olbia představuje bránu do pobřežní oblasti Costa Smeralde, přičemž je plně zařízená a s mnoha službami pro turisty. Olbia není tak atraktivní jako města Alghero nebo Cagliari, na druhou stranu však stará část města obsahuje římské lázně, impozantní kostel postavený ze žuly a řadu dalších historických budov. Značný zájem projevují turisté právě o středověký kostel, pro jehož výstavbu byla užita gallurská žula. Uvnitř něho jsou mimo jiné i dvě fresky z 13. století, přičemž na jedné z nich je vyobrazen biskup San Simplicio, patron města. Třídenní zábavu zajistí Festa di San Simplicio, největší festival v Olbii, který se koná v květnu.

Přístav Olbia je propojen s městem dlouhou cestou, která vede přes moře. Trajekty spojují přístav s pevninskými italskými destinacemi, včetně měst Janov a Civitavecchia (nedaleko Říma). Další oblastí, která je k dispozici kousek od přístavu, se nazývá Golfo Aranci a leží severně od města Olbia.


Livorno do Olbia Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 08/04/2024 a 14.04.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Grimaldi Lines 10:00 18:30 8 hodin 30 minut St, Čt, Pá, Sat
Moby Lines 10:00 19:00 9 hodin St, Čt, Pá, Sat
Grimaldi Lines 21:30 07:30 10 hodin Mon, Sun
Moby Lines 22:00 07:00 9 hodin Každý den
Grimaldi Lines 22:00 07:30 9 hodin 30 minut Út
Grimaldi Lines 22:30 07:30 9 hodin St, Čt, Pá
Grimaldi Lines 22:30 08:30 10 hodin Sat

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.