Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Toulon

 • Toulon Trajektový Prístav Autem

  Z Marseille: Vydejte se po dálnici A50 a pokracujte po dobu kolem 63 Km, celou cestou do Toulon. Z Lyon: Vydejte se po dálnici A7 po dobu kolem 275 Km; pokracujte na A8/Aix-Ouest/Aix en Provence/Toulon/Nice a po 30 Km odbocte exitem na A52 smerem na Aubagne/Toulon. Z Nice: Vydejte se po dálnici A8 a pokracujte po dobu 85 Km; odbocte exitem na A57/ Le Luc/Toulon/Hyeres a pokracujte rovne až do Toulon.

 • Toulon Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanice Toulon je lokalizovaná v Place d'Europe, blízko centra mesta a krátkou vdálenost od trajektového prístavu Toulon.

 • Toulon Trajektový Prístav Adresa

  Gare Maritime, 2 av. de l'Infanterie de Marine, 83000 Toulon

 • Ubytování v Toulon

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Toulon před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Toulon pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Toulon

Průvodce přístavem Toulon

Průvodce přístavem Toulon

Toulon je město v jihovýchodní Francii a velký vojenský přístav na pobřeží Středozemního moře, kde se nachází nejdůležitější francouzská námořní základna. Město bylo skoro zničeno v poslední válce, po které bylo přestavěno. Mezi hlavní atrakce patří pěší zóna v Toulonu doby Ludvíka XIV., s úzkými uličkami, malými náměstími a mnoha fontánami, katedrálou, která byla založena v 11. století a Národním námořním muzeím. Toulon byl dříve používán jako přístav pro vojenské výpravy a obchodování s otroky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.