Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Poole

 • Poole Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Prístav Poole je lehko dostupný s dobrými cestnými prípojmi z dálnic M3/M27, A31 a A35. Ze západu následujte A35 do Poole & potom A350 & následujte informacné tabule ke trajektem. Z východu nasledujte A348 z Ferndown alebo A35 z Bournemouth. Znovu když se dostanete do Poole, následujte informacné tabule ke trajektum.

 • Poole Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanica Poole je dobre prepojená se sítí železnic v UK, s pravidelnými príjezdmi z Londýna Waterloo a ze zvyšku UK. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naše stránky vlaku do Poole. Ze stanice je trajektový terminál vzdálený jenom 20 minut chuze.

 • Poole Trajektový Prístav Parkování

  Oproti terminálu se nacházejí krátko a dlouhodobé parkovací možnosti. Denné poplatky jsou od £5. Prosím volejte 01202 440220 ohledem víc detailu.

 • Poole Trajektový Prístav Adresa

  New Harbour Road, Poole, Dorset, BH15 4AJ

 • Ubytování v Poole

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Poole před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Poole pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Poole

Průvodce přístavem Poole

Průvodce přístavem Poole

Poole je pobřežní přístavní město a turistická destinace v hrabství Dorset v jižní Anglii. Známý pro svůj velký přírodní přístav, který se nachází na břehu Lamanšského průlivu. Oblast Poole byla osídlena již před 2000 lety. Poole hraničí s jedním z největších středisek v Anglie - Bournemouth, a je to ráj pro jachtaře. Poole byl známý již ve 12. století, přistav byl zapojen do obchodu vlny. V 18. století se stal významným přístavem, spojující Anglii s Evropou pro nákladní a osobní dopravu. Odtud začali svou cestu spojenci pro Den D.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.