Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Naxos

  • Ubytování v Naxos

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Naxos před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Naxos pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Naxos

Průvodce přístavem Naxos

Co dělat na ostrově Naxos?

Vydlážděné ulice plné obchodů i restaurací mají jedinečnou atmosféru, což pomáhá ostrovu Naxos s cestovním ruchem. Na rozdíl od mnoha jiných dovolenkových destinací v Řecku se ostrov Naxos nespoléhá jen na své teplé klima a nádherné pláže, které mají mnoho příznivců. Budiž těmto návštěvníkům, kteří si prodlužují svůj pobyt na ostrově, omluvou zlatavý písek u křišťálově čisté vody. Ostrov je plný historických památek, z nichž nejpopulárnější je kultovní mramorová brána z 6. století před naším letopočtem, kterou najdete na ostrůvku Palatia v přístavu Naxos. Mezi další pozoruhodné historické památky patří chrám Panagia Drosiani a museum Venetian Museum. Díky bohaté minulosti a kultuře je historická část města ideálním místem pro strávení celého dne prohlídkami jedinečných staveb a malebných ulic. Stejně jako staré město, i Portara nabízí pozoruhodnou architekturu, výhled na moře i město, takže zde pořídíte nejednu záviděníhodnou fotografii.

Jaká je doprava na ostrově Naxos?

Chůze je obvykle považována za nejlepší formu dopravy po městě; k dispozici jsou taxíky snadno dostupné v celém Naxos, je vhodné si vyjednat cenu před samotnou jízdou. Půjčovny aut jsou rozmístěny po městě, nicméně mnoho z nich získalo špatnou pověst, neboť na turisty tvořilo nátlak a bylo dokonce agresivní.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.