Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Caen

 • Caen Trajektový Prístav Autem

  Caen Trajektový Prístav Terminál jse nachází v Ouistreham. Dálnice je blísko trajektovýho prístavu a poskytuje lehký prístup do Paríže, ke Loire, na jih a do Brittany. Dálnice N175 prepojuje St Michel a Brittany. N13 prepojuje Caen s Bayeux a Cherbourg, a N158 smeruje ke Le Mans a do údolí reky Loire.

 • Caen Trajektový Prístav Vlakem

  Vezmete si vlak z Paris Gare St-Lazare Caen stanice (asi 18KM od prístavu). SNCF spoj z Paríže trvá približne 2 hodiny. Pro více informacii, navštivte web stránku SNCF.

 • Caen Trajektový Prístav Autobusem

  Shuttle služba jse nachází mezi Ouistreham a Caen ale tohle spojení nepromává od vecerních trajektových príjezdu ve Ouistreham.

 • Caen Trajektový Prístav Parkování

  Otevrení parkovište jse nachází na osobním terminálu na maximální parkování 72 hodin. Není tam žadný poplatek, ale je to na vlastní riziko majitele.

 • Caen Trajektový Prístav Adresa

  Car ferry de Ouistreham, Avenue du Grand Large, 14150 Ouistreham

 • Ubytování v Caen

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Caen před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Caen pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Průvodce přístavem Caen

Průvodce přístavem Caen

Caen je město na severozápadě Francie, administrativní hlavní město departementu Calvados a hlavní město regionu Dolní Normandie. Caen je známý pro historické budovy v době Viléma Dobyvatele, který byl zde pohřben. Od renesance po osvícenství, Caen se rozšířil v době míru, a budoval městský image: soukromé vily v italském stylu v oblasti Saint-Sauveur a stavba dvou klášterů. Podle básníka François de Malherbe, město bylo symbolem intenzivní intelektuální éry. V průběhu 19. století město vstoupilo do průmyslové éry se železnici a kanálem, který připojil Caen s mořem v roce 1857. 06.06.1944 Caen nechal svou stopu v historii při vylodění spojeneckých vojsk v Normandii. Město vstalo z popela a prokázalo hodnoty míru, solidarity a lidských práv.