Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Dover

 • Dover Trajektový Prístav Autem

  Dover jse nachází približne 70 mil z jihu Londýna. Z dálnice M2, následujte A2 prímo do Doveru, anebo z dálnice M20, následujte A20 znovu do Doveru. Oba terminály východního i západního prístavu jsou jasne znaceny.

 • Dover Trajektový Prístav Vlakem

  Trajektový Terminál Dover jse nachází na východe mesta ve východním prístave. Prístav Dover je lehko dostupný peši, autobusem anebo taxíkem ze stanice Dover Priory. Spoje premávají z London Victoria anebo London Charing Cross do stanice Dover Priory. Cesta trvá približne 1 hodinu 45 minut. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naši stránku vlaky do Dover Priory.

 • Dover Trajektový Prístav Autobusem

  Pravidelný mezimestký servis National express premává z London Victoria coach station. Cesta trvá približne 2 hodiny 30 minut. Další autobusy pricházejí do hlavní autobusové stanice ve mestkým centru Doveru.

 • Dover Trajektový Prístav Parkování

  Krátko a dlouhodobé parkování je poskytované všem cestujícím na hlavním vícposchodovém parkovišti u vchodu do trajektového terminálu.

 • Dover Trajektový Prístav Adresa

  Eastern Docks, Dover, Kent, CT16 1JA

 • Ubytování v Dover

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Dover před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Dover pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Dover

Průvodce přístavem Dover

Co dělat v Doveru?

Město se původně jmenovalo Dobris, v rámci postupného budování se z něj stala hlavní námořní základna Římanů (myšleno na Britských ostrovech), s čímž posléze přišla i změna názvu přístavu, a to hned několikrát - Dofras, Dovere a nynější Dover. Už z lodi jsou vidět proslulé bílé útesy, které představují hlavní vstup do Anglického království a na nichž stojí maják, kostel i největší hrad Anglie, jehož historie sahá až do 12. století, kdy byl postaven v místech původní anglosaské pevnosti. Během prohlídky vás učarují nejrůznější exponáty, a to nejen na hradě, ale i v rámci bludiště podzemních chodeb. Na památku prvenství najdete v Doveru hned dva pomníky - první je na počest kapitána, který se jmenoval Matthew Webb a který jako první přeplaval před svědky Lamanšský průliv. Druhý pomník byl odhalen na památku francouzského vynálezce a leteckého konstruktéra, světově známého jako Louis Blériot, jenž úspěšně přeletěl kanál La Manche. Co se další zábavy týká, za návštěvu stojí například muzea (Warther Museum, J. E. Reeves Victorian Home & Carriage House Museum aj.), jedno z četných vinařství nebo římský malovaný dům (The Roman Painted House), o jehož využití se stale spekuluje. Předpokládá se však, že sloužil jako hotel pro cestující, kteří přijížděli do Anglie. Objekt je přístupný veřejnosti za menší poplatek.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.