Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Phuket

  • Ubytování v Phuket

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Phuket před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Phuket pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Phuket

Průvodce přístavem Phuket

Co dělat na Phuketu?

Phuket je největší ostrov Thajska a jen stěží se díky jeho velikosti budete cítit jako na ostrůvku. Zachovává si navíc svou pověst party místa, kterou umocňuje především letní období, kdy jsou všechny ulice plné turistů, kteří zkouší rozličné druhy místního levného alkoholu, a to v nesčetných barech či klubech. Phuket však nabízí podstatně víc než jen pláže a alkohol; centrum města například znamená zajímavý kulturní zážitek v podobě mnoha muzeí a uměleckých galerií. Severní část ostrova potom představuje poměrně klidné útočiště - Národní park Sirinat a rezervace Khao Thaew umožňují užít si neskutečný výhled na pohoří, jenž byste neměli zapomenout zvěčnit. Tady rozhodně nemáte šanci udělat špatnou fotku. Dokonce i když opalování a vodní sporty nepatří k vašim oblíbeným aktivitám, byla by škoda, kdybyste přišli o krásnou scenérii u Andamanského moře. Fanoušci adrenalinových sportů se vydávají na výletních lodích za dobrodružstvím v podobě potápění, a to k sousedním ostrovům. V nabídce je samozřejmě i něco pro romantiky, konkrétně potom například klidná plavba při západu slunce. Přesně tak si nejeden pár představuje ideálně strávený večer. Jako alternativa se vždy nabízí pláže na pobřeží, kde se dá strávit i několik hodin.

Jaká je doprava na Phuketu?

V okolí ostrova funguje veřejná autobusová doprava, pro soukromou přepravu jsou potom k dispozici motocyklové taxíky, které jsou cenově dostupné, a dopravní prostředek zvaný tuk-tuk, jenž tvoří nepostradatelnou součást thajské kultury.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.