Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Tunis

  • Tunis Trajektový Prístav Autem

    Trajektový Prístav Tunis se nachází v La Goulette, 8 mil severne z Tunisu a je dostupný po ceste P1 a potom následujíc informacné tabule do trajektového prístavu.

  • Tunis Trajektový Prístav Vlakem

    La Goulette (název prístavu) je druhou zastávkou po Tunisu pro místní vlak, který jede podél pobreží La Marsa. Vlakové spoje jsou provozovány spolecností National Train Company, SNCFT. Tunis je dostupný z ruzných mest jako napr. Hammamet-Sousse, Bizerte, Tabarka a Dougga. Pro více informací, navštívte stránku SNCFT.

  • Ubytování v Tunis

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Tunis před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Tunis pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Tunis

Průvodce přístavem Tunis

Co dělat v Tunisu?

V Tunisu se snoubí atmosféra autentické Afriky s kosmopolitní jižní Evropou; náboženské stavby se pyšní nápadnými věžemi propletenými mezi trendy bary a restauracemi - ve středu města se prezentuje nesčetné množství kultur z celého světa, a to v podobě restaurací i obchůdků. Nejrozmanitější je potom Habib Bourguiba, ulice s útulnými kavárnami, kde kromě posezení u kvalitní kávy můžete pozorovat kolemjdoucí nebo si jen tak užívat příjemné počasí. Bohatá kultura Tunisu neznamená jen kláštery a mešity; Bardo Musuem nabízí fascinující náhled do historie severního pobřeží Tuniska, což je tip na perfektní výlet pro každého s touhou po poznávání minulosti této oblasti. Muzeum hrdě představuje mezníky města, co se ovšem současné architektury týká, je Medina Tunis centrem tradiční rezidenční oblasti. Místní domy a městský design vyzařují pocit zaneprázdněného města, výhoda Tunisu spočívá v jeho blízkosti k pobřeží - pláž je vždy na dosah.

Jaká je doprava po Tunisu?

V tomto městě je spousta možností veřejné dopravy, přepravit se z místa na místo je tedy jednoduché.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.