Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Wellington

  • Ubytování v Wellington

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Wellington před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Wellington pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Wellington

Průvodce přístavem Wellington

Co dělat v Wellingtonu?

Město proslavil film Pán prstenů, díky čemuž není potřeba dlouze popisovat, jak úchvatná krajina se kolem Wellingtonu nachází; kouzelně zelené kopce a pohoří se tyčí nad místními obyvateli, kteří si libují v kávě a barech, kde je k dostání pivo z okolních mini pivovarů. Město je poměrně malé, dá se zde proto pohodlně procházet mezi galeriemi, muzei i divadly. Jako zastávku mezi jednotlivými kulturními atrakcemi turisté ocení i pár osvěžujících drinků. Celá oblast Wellington je zaplavena vinotékami a útulnými kavárnami, nepřehlédnutelná je nejpestřejší ulice Cuba Street s bohatou kulturou, což poznáte při brouzdání mezi jednotlivými podniky a obchůdky. Pokud však patříte mezi fanoušky značkového oblečení, Lambton Quay představuje místo, kde seženete návrhářské kousky i ty, které vám ušijí na zakázku. Ačkoli pivo, káva a oblečení vládne Wellingtonem, většina návštěvníků se nachází na nábřeží, kde, pokud máte štěstí, můžete pozorovat delfíny nebo orky vykukující z působivých vln. Není zde bohužel mnoho příležitostí, kdy vám počasí dopřeje strávit celý den u moře, na druhou stranu oblast Zealandia Sanctuary představuje příjemný způsob, jak zaplnit svůj program až na několik hodin. Jako vzpomínku na svůj pobyt se návštěvníci často cítí povinni navštívit budovy parlamentu, s čímž nelze nesouhlasit - jedná se totiž o naprostou nutnost v hlavním městě Nového Zélandu.

Jaká je doprava ve městě Wellington?

Jelikož je město tak malé a kompaktní, návštěvníci většinou volí procházku k jeho prozkoumání. V provozu jsou i autobusové a vlakové služby, popř. lanovka, díky níž je nezapomenutelný výhled na okolní krajinu.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.