Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Piombino

  • Piombino Trajektový Prístav Autem

    Ze severu Itálie jedte po dálnici Genova – Livorno a potom odbocte výjezdem ‘Rosignano’. Pak smerujte na Grosseto - Venturina. Piombino je dobre znacený 15 km odtud. Ze severo-východu se vydejte po dálnici Bolgna-Firenze-Pisa-Livorno, výjezdem v Rosignano a pak následujte informacné tabule. Z jihu se vydejte po dálnici Roma-Grosseto, potom pokracujte po dálnici smerem na Livorno až pokud se dostanete k výjezdu Venturina-Isola d’Elba a pak následujte informacné tabule.

  • Piombino Trajektový Prístav Adresa

    Piazzale Premuda, 57025 Piombino, Livorno (Toscana), Italy

  • Ubytování v Piombino

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Piombino před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Piombino pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Piombino

Průvodce přístavem Piombino

Co dělat ve městě Piombino?

Strmé kopce zahrnují skalnaté pláže, starobylé hrady obklopují centrum a v prestižních restauracích servírují lákavé pokrmy s plody moře - Piombino je prostě dokonalá prázdninová destinace, kde si odpočinete. Velikost historického centra umožňuje tuto část města snadno projít po svých, což je vhodné i z jiného důvodu - malebné ulice jsou zdobeny barevnými budovami s rustikálními prvky architektonického designu. Hrad je pravděpodobně mimořádným místním lákadlem, a to vzhledem k jedinečnému vzhledu, který získal díky tomu, že v minulosti fungoval jako vězení. Chcete-li pokračovat v poznávání kultury a historie, z hradního muzea je fascinující pohled na Piombino; jedná se o poměrně cenově dostupné místo. Pro ty návštěvníky, kteří před hradem či muzeem upřednostňují slunce a moře, je na výběr hned z několika pláží, které jsou ideální k odpočinku pod středomořským sluncem. V přístavu se dá navíc relaxovat i v kavárnách, z nichž je uklidňující pohled na lodě či moře.

Jaká je doprava ve městě Piombino?

Město je tak malé, že se dá hravě projít pěšky. Procházka je tedy nejlepší způsob dopravy.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.