Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Capri

  • Capri Trajektový Prístav Autem

    Vozidla osob, které nemají na ostrove Capri trvalej pobyt, nemají povolen prístup.

  • Capri Trajektový Prístav Adresa

    Marina Grande, I. DI CAPRI, Italy

  • Ubytování v Capri

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Capri před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Capri pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Capri

Průvodce přístavem Capri

Co dělat na ostrově Capri?

Ostrov nabízí mírné klima, často se také setkáte s názvem tzv. Modrý ostrov, který si vysloužil svou úžasnou přírodou i průzračně modrými vodami. Ty jsou obdivovány všemi návštěvníky a při plavání či šnorchlování umocní dokonalý zážitek plný zábavy. Vyzkoušet se dá i rybaření na širém moři. Capri je známé díky pobřeží, které lemuje hned několik jeskyní, které tvoří z ostrova takový malý potápěčský ráj. Tou nejznámější je tzv. Modrá jeskyně (Grotta Azzurra), k níž se dostanete lodí. Kromě vodních radovánek a krásné zeleně však turisté vítají také památky, typické místní kavárničky, původní uličky i elegantní butiky či obchůdky se suvenýry. Na ostrově jsou jen dvě města, která spojuje silnice - Capri a Anacapri. V městečku Capri je k vidění například Hodinová věž nebo kostel sv. Štěpána, který je, společně s kostelem sv. Konstantina, nejstarším kostelem na celém ostrově. Unikátní jsou zde také Augustovy zahrady, jejichž historie se pojí s 20. stoletím a které jsou plné nejen soch, ale i barevných záhonů. Máte-li zájem vidět nejvýznamnější archeologickou památku ostrova, vydejte se na severovýchod od města Capri. Jedná se o částečně zachovanou stavbu zvanou Villa Jovis, což je jedna z původně dvanácti vil, které zde byly postaveny za vlády císaře Tiberia. Její pozůstatky jsou zde již přes 2000 let. Ostrov je již od této doby považován za místo bohatých. Jeho obyvateli byli například diktátor Benito Mussolini nebo švédská královna Viktorie, přičemž pomyslný vrchol slávy ostrova je spjat s 50. a 60. lety minulého století, kdy se Capri stalo symbolem bohémského stylu života. Od té doby se mnoho nezměnilo, ba naopak - říká se, že je Capri nejkrásnější ostrov na světě.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.