COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Uruguaj

Urugaj leží v jihovýchodní oblasti Jižní Ameriky. Je to země, která je někdy neprávem přehlížena, protože sousedí s populárními turistickými středisky-Brazílie a Argentina.

Uruguay je často považován za "Švýcarsko Jižní Ameriky" a může se pochlubit nejen krásnou přírodou, ale i dobře rozvinutou ekonomikou a najliberálnejšími zákony v Latinské Americe.

Hlavní město Montevideo se musí vidět. Je to pulzující směs neoklasicistních budov, divadel, nákupních center, stejně jako i hlavní obchodní centrum.

Jedna z nejpozoruhodnějších památek je Casa Rivera. Kdysi zde sídlil první uruguaský prezident, ale nyní je sídlo součástí Národního muzea a poskytuje působivou sbírku obrazů, nábytku a artefaktů z dávných dob.

Neměli byste si nechat ujít ani působivé divadlo "Teatro Solis", nejkrásnější a nejstarší prostor na představení v zemi - divadlo bylo poprvé otevřeno v roce 1856.

Populární provozovatelé trajektů

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Uruguaj