Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Belfast

 • Belfast Trajektový Prístav Autem

  Isle of Man pravidelní plavby operují z Albert Quay. Prosím následujte žlutý informacní tabule AA (IOM FERRY). Pasažéri ze severozápadu by meli následovat orientacní tabule DOCKS (S) na M2. Stena Line Stranraer plavby a Norfolkline Liverpool plavby operuji z Victoria Terminálu na ulici West Bank Road umístnenej pri dálnici M2 (Fortwilliam kruhový objezd). Bude to jasne oznacené z dálnice a dalších cest.

 • Belfast Trajektový Prístav Verejni Dopravou

  Vecšina vlaku staví na stanici Great Victoria Street Station v centre Belfastu, s výjimkou vlaku z Dublinu a Larne,které koncí na stanici Belfast Central Station poblíž Waterfront Hall na ulici East Bridge Street. Pro více informací ohledem mítní verejné dopravy, prosím navštivte web stránku Translink.

 • Belfast Trajektový Prístav Adresy

  Isle of Man Steam Packet Isle of Man Steam Packet Company Terminal, Albert Quay, Belfast, BT3 9SS. Stena Line Victoria Terminal 4, West Bank Road, Belfast BT3 9JL Norfolkline Irish Sea Victoria Terminal 2, West Bank Road, Belfast, BT3 9JL

 • Ubytování v Belfast

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Belfast před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Belfast pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Belfast

Průvodce přístavem Belfast

Průvodce přístavem Belfast

Belfast je hlavní město a přístav v Severním Irsku, druhé největší město na ostrově Irsko (po Dublinu), nachází se v ústí řeky Laganas. Město získalo status druhého nejpopulárnějšího ve Velké Británii pro krátký pobyt. Na kopcích, které obklopují město, můžete ještě pozorovat pozůstatky prstenů obrů a zachované hradiště z doby železné. V Belfastu bylo postavené velké množství lodí, včetně Titaniku a Britanniku.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.