Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Larne

 • Larne Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Prístav Larne se nachází približne 25 minut autem severne od Belfastu. Z Belfastu: Vydejte se po dálnici M2 na sever zetrvajíc v pruhu 2 (ze 5) anebo (jestli predjíždíte), pruhu 3 (ze 5). Po asi jední mily, podjedete pod dvemi nadjezdami, které jsou nadzemní križovatkou. Následujte dálnici další 1/2 mile a všimnete si, že se rozdeluje na tri cásti. Na Vaší levé strane je úzká odbocka doleva na bocnou cestu, do Greencastle; prímo se nacházejí dva pruhy dálnice M2, které dokonce zahnou doleva pred stoupáním a dva pruhy napravo precházejí do M3 a následují pobreží Belfast Lough. Je duležitý, že v této chvíli jste v pruhu 2 anebo 3. Následujte dálnici smerem do stoupání pocas asi 3 mil (5km), a když se to vyrovná, spozorujete bocnou cestu na Vaší levé strane, která Vás dovede do Larne po A8 (M). Odbocte z M2 v teto chvíli a zaradte se do pravého jízdního pruhu, když budete pricházet ke križovatce. Jakmile jedete po kruhovém objezdu, podjedete popod nadjezd - to je dálnice. Vydejte se dalším výjezdem z kruhového objezdu a jedte nahor a potom dolu k dalsímu kruhovému objezdu. Pokracujte rovne na tomto kruhovém objezdu a následujte tuto cestu až kým se dostanete do Larne. Když se dostanete do Larne, všimnete si dobre znacenýho smeru do trajektového prístavu.

 • Larne Trajetkový Prístav Vlakem

  Prístav Larne je prepojený prez centrální stanici Belfastu se železnicní sítí Severního Irska, která slouží ke spojení s celým Irskem.

 • Larne Trajektový Prístav Autobusem

  Pravidelní autobusové spoje, které premávají do trajektového terminálu jsou provozovány spolecností Ulster. Pro více informací prosím volejte +353 2827 2345

 • Larne Trajektový Prístav Parkování

  Nacházejí se tam krátkodobé i dlouhodobé parkovací možnosti.

 • Larne Trajektový Prístav Adresa

  Ferry Terminal, Larne Harbour, Larne, Northern Ireland, BT40 1AW.

 • Ubytování v Larne

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Larne před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Larne pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Larne

Průvodce přístavem Larne

Průvodce přístavem Larne

Název města, jak se považuje, byl odvozen od irského prince Lataria, který vlastnil půdu kolem Larne v dávných dobách. Oblast se stala známá jako Latar-na, a nakonec byla zkrácena na Larne. Mezi skály byly nalezeny fosilie a artefakty pravěkého člověka. Larn byl jednou z prvních osad Vikingů v Irsku, v oblasti byly nalezeny četné hroby Vikingů. Norské piráti používali záliv Larne jako svou základnu v 10. a 11. století, Edward Bruce, Robertův bratr, přistál tu v roce 1315 s armádou šesti tisíc, aby mohl vyzvat Irové svrhnout Brity. Dnes je Larne rušným obchodním městem.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.