Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Dublin

 • Dublin Trajektový Prístav Autem

  Dublin Trajektový Prístav je dostupný po dálnici M1 ze severu, N11 z jihu a N7 ze západu. Dublin Trajektový Prístav je blízko mestského centra a je dobre znacený. Z mestského centra, následujte Quays z mostu O'Connell Bridge dolu ke hudebnímu dejišti Point Depot, potom zahnete doleva a následujte cestu až do prístavu.

 • Dublin Trajektový Prístav Vlakem

  Stanice Connolly slouží Severnímu a Jižnímu Irsku a je situovaná 4 mile anebo 15 minut autobusem z trajektového prístavu Dublin. Stanice Heuston slouží Západnímu Irsku a je situovaná 7 mil anebo 30 minut autobusem z trajektového prístavu Dublin.

 • Dublin Trajektový Prístav Autobusem

  Centrální autobusová stanice Busárus je situovaná 4 mile z trajektového prístavu Dublin. Mezi trajektovým prístavem a mestským centrem premává pravidelní autobusová linka. Lístky se mužou zakoupit na palube plavidla pred príjezdem do Dublinu. Prosím vezmete do úvahy, že pocas vysoké frekvence plaveb (konkrétne denné výlety) to muže být težké najít taxiky hned k dispozici z trajektového prístavu do mestského centra, jenom když byli dopredu zabukovaný.

 • Dublin Trajektový Prístav Parkování

  Hned venku pred terminálem je k dispozici parkování systémem zaplatit a vystavit lístek na viditelném míste. Dlouhodobé parkování je k dispozici na parkovišti nalevo od hlavního terminálu budovy a platí se podle poctu dní.

 • Dublin Trajektový Prístav Adresa

  Norfolk Line Irish Sea Alexandra Road Extension, Dublin Port, Dublin 1, Ireland P&O Irish Sea Terminal 3, Dublin Port, Dublin 1, Ireland Irish Ferries Terminal Road South, Dublin 1, Ireland Isle of Man Steam Packet Terminal Road South, Dublin 1, Ireland Stena Line Alexandra Road, Dublin 1, Ireland

 • Ubytování v Dublin

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Dublin před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Dublin pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Dublin

Průvodce přístavem Dublin

Průvodce přístavem Dublin

Dublin je hlavní a největší město v Irsku, nachází se v blízkosti středu východního pobřeží Irska, při ústí řeky Liffey. Dublin je hlavním městem Irska již od středověku. Dublin je taký hlavním přístavem země v Irském moři. Pokládá se, že první zmínky o Dublinu byly vyrobeny v 140 r. n.l. Ptolemaiosem, který odkazoval na keltské sídliště Eblana Kivitas. Současné město bylo založeno Skandinávci v roce 841 a stalo se baštou a království Vikingů na ostrově. V 1169 r. Dublin dostal se pod kontrolu Britů a od té doby se stal centrem různých konfliktů a válek po celá staletí. Dublin je známý pro své historie pivovarnictví a je domovem mnoha slavných spisovatelů: Bernard Shaw, Oskad Wilde, Jonathan Swift, a samozřejmě, James Joyce.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.