Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Portsmouth

 • Portsmouth Trajektový Prístav Autem

  Portsmouth má nejlepší cestné spojení ze všech trajektových prístavu UK Channel a vzdálenost do centra Londýna je menší než z Doveru nebo Channel Tunnel. Dálnice M275 prináší národní dálnicní sít prímo do samotného prístavu.

 • Portsmouth Trajektový Prístav Vlakem

  Pravidelné vlakové spoje premávají mezi Portsmouth a London Waterloo: cesta trvá 85 minut. Vlaky do London Victoria precházejí prez Chichester, Brighton a Gatwick. Vlaky do Cardiff precházejí prez Salisbury a Bristol. Vlaková stanice Portsmouth Harbour se nachází asi 3 míle od prístavu. Kyvadlová doprava autobusem premává jako prípoje ke trajektovým plavbám. Isle of Wight terminál je situovaný vedle stanice Portsmouth Harbour jenom pro peší pasažéry. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte stránky vlaku do Portsmouth Harbour anebo vlaku do Portsmouth.

 • Portsmouth Trajektový Prístav Parkování

  Parkovisko je uvnitr prístavu. Držte se v levém jízdném pruhu pri vstupe ke odbavení vozidel, a pak následujte informacné tabule. Parkování pro postižené je k dispozici na prízemí. Vozíky na batožinu jsou k použití za zálohu £1.00. 516 míst. Maximální výška vozidel na parkovišti je 2.2m. Platba za parkovište se vykonává pri výjezdu. Parkovište je provozováno soukromne spolecností APCOA, která muže být kontaktována na 02392 873378. Karavany mužou být odparkovaný v príjezdových pruzích po posledním odjezdu dne. Prosím vezmete na vedomí, že žádné služby nejsou otevreny v noci.

 • Portsmouth Trajektový Prístav Adresa

  Brittany Ferries Wharf Road, Portsmouth, PO2 8RU Condor Ferries Continental Ferry Port, George Byng Way, Portsmouth, PO2 8SP Wightlink (For Ryde sailings) Portsmouth Harbour Station, The Hard, Portsmouth, PO1 3PS (For Fishbourne sailings) Gunwharf Terminal, Gunwharf Road, Portsmouth, PO1 2LA LD Lines Continental Ferry Port, Wharf Road, Portsmouth, PO2 8QW P&O Ferries Continental Ferry Port, George Byng Way, Portsmouth, PO2 8QW

 • Ubytování v Portsmouth

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Portsmouth před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Portsmouth pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Portsmouth

Průvodce přístavem Portsmouth

Průvodce přístavem Portsmouth

Portsmouth je hlavní britská námořní základna, která se nachází v hrabství Hampshire na břehu průlivu Solent, který odděluje Anglii od ostrova Wight. Staří Římané postavili zde pevnost, jejíž ruiny jsou stále zachovány. Portsmouth se nejvíce vyvinul pod nadvládou Tudorů, kdy byl založen lodním dok, prospívající i v naší době. Dnes Portsmouth je velké průmyslové město a přístav přijímá fregaty a trajekty, které spojují město s ostrovem Wight. Starý Portsmouth, který se nachází kolem původního přístavu, zachovává některé z Gregoriánských a trochu Tudorovských rys. Na východě se nachází Southsea - rezidenční areál předměstí s oblázkovou pláží a spoustou penzionů.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.