Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Holyhead

 • Holyhead Trajektový Prístav Autem

  Holyhead Trajektový Prístav se nachází na Anglesey v Severním Walesu a je výhodne umístnený asi 100 metru od konce dálnice A55. Je to približne 1 hodinu a 40 minút z Chesteru, 2 hodiny z Liverpoolu, 2 hodiny a 20 minut z Manchesteru a 3 hodiny a 15 minut z Birminghamu, když cestujete autem.

 • Holyhead Trajektový Prístav Vlakem

  Zeleznicní stanice Holyhead je na hlavné trati a je prístupná ze všech cástí UK. Cesta vlakem trvá asi 4 hodiny z Londýna a 2 hodiny z Manchesteru. Vystupte z vlaku na stanici Holyhead a nasledujte informacní tabule prez nástupiste smerem do hlavního prístavního terminálu. Taxiky a autobusy také premávají do a z Terminálu 1. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštivte naší stránky vlaku do Holyheadu anebo vlaku do Walesu.

 • Holyhead Trajektový Prístav Parkování

  Velké parkovište na dlohou dobu je k dispozici i ze službou odvozu cestujících do Terminálu 1. Platba muže byt vykonána v hotovosti anebo kreditní kartou použitím automatu na parkovišti.

 • Holyhead Trajektový Prístav Adresa

  Port of Holyhead, Holyhead, Anglesey, Gwynedd LL65 1DQ

 • Ubytování v Holyhead

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Holyhead před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Holyhead pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Holyhead

Průvodce přístavem Holyhead

Průvodce přístavem Holyhead

Svaz Velké Británie a Irska v roce 1800 zvýšil potřebu lepších silnic na trase z Londýna do Dublinu, a Holyhead se tentokrát objevil jako hlavní přístav pro přístup k moři, a to bylo hlavně kvůli tomu, že město bylo nejbližším bodem do Irska na pobřeží Velké Británii. Centrum města je postaven kolem kostela, a obklopen třemi kamennými zdmi, a na čtvrté straně pevnost byla chráněna mořem. Římani také postavili maják na vrcholu hory Holyhead do prehistorického hradiště. Kmenové osídlení nachází se tu již od prehistorických dob, s kruhovými chatami a hrobkami. V naší době přístav Holyhead je nejrušnější v plavbách mezi Británii a Irskem.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.