Rezervujte si trajekt v Alžír

Přístav Alžír v Alžírsku Vás spojí s přístavem Marseille ve Francii, je tu výběr z kolem 1 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Alžír do Marseille je od 25 hodin, trasu provozuje společnost Corsica Linea.

Mapa přístavu Alžír

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Alžír

Služby trajektové přepravy v Alžír

 • Corsica Linea
  • 1 plavba týdně 25 hod
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Alžír

Alžír, hlavní a největší město Alžírska, leží na severu státu. Je omýván Středozemním mořem, slouží jako významný přístav s 2 umělými přístavy.

Město se skládá z moderní části postavené na úrovni terénu u pobřeží, a starobylého města, které postavené na strmém kopci za moderním městem.

Jen něco málo cestujících navštěvuje Alžírsko v těchto dnech kvůli jeho nedávné násilné historii, ale jeho hlavní město Alžír má krásu, která popírá veškeré násilí. Proměnlivá historie země opustila město s bohatým kulturním dědictvím: maurskými mešitami, palácem v osmanském stylu, berberskými opevnění, francouzskými koloniálními bulváry, oslňující jakékoliv nadšence kultury, architektury, literatury a umění.

Nábřeží je místo, kam všichni Alžírci chodí pro odpočinek a je skvělým místem pro seznámení se s místními obyvateli.

Jak se dostat do přístavu Alžír

 • Alžír - adresa trajektového přístavu

  Rue d'Angkor, Algiers 

 • Ubytování v Alžír

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Alžír před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Alžír pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!