Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Rosslare

 • Rosslare Trajektový Prístav Autem

  Z Dublinu, následujte N11 na jih prez Donnybrook a Stillorgan. Prosím vyhradte si 3 hodiny na cestu. Z Corku, následujte N8 až kým se dostanete ke križovatce Dunkettle. Potom následujte N25 a prejdete na R740 do Rosslare. Prosím rezervujte si 3 hodiny na tuto trasu.

 • Rosslare Trajektový Prístav Vlakem

  Vlakový terminál Rosslare Europort vedle trajektového prístavu je prímo prepojený s hlavnými stanicemi, kde vlaky pricházejí z Dublinu, Corku, Waterfordu a Limericku. Pro více informací prosím kontaktujte Irish Rail na +353 5333114.

 • Rosslare Trajektový Prístav Autobusem

  Autobusy spolecnosti Éireann nabízejí autobusové spoje z Dublinu, Wexfordu, Arklow a Wicklow a ich služba Expressway poskytuje spojení ze zvyšku ostrova. Pro více informací prosím volejte +353 5322522

 • Rosslare Trajektový Prístav Parkování

  Parkovište v prístave má kapacitu circa 350 aut. Parkovište je kontrolováno spolecností NCPS a je systémem zaplacení a vyložení lístku na viditelném míste. Poplatky jsou €1 za hodinu, €5 za den anebo €25 za týden. Platba musí být vykonána pred odjezdem u automatu na lístky na parkovišti (mince, bankovky a platby kreditní kartou jsou k dispozici), telefonicky na 0818 286 310 anebo navštivte www.dash.ie.

 • Rosslare Trajektový Prístav Adresa

  Rosslare Europort, Rosslare Harbour, Co Wexford, Ireland

 • Ubytování v Rosslare

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Rosslare před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Rosslare pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Rosslare

Průvodce přístavem Rosslare

Průvodce přístavem Rosslare

Rosslare (což v irštině znamená "prostřední poloostrov") je vesnice v hrabství Wexford, která je považována za turistické letovisko nejméně 100 let. Rosslare je slunečné město: tady se registruje na 300 hodin více slunečního svitu ročně, než je průměr v Irsku. Dlouhé písčité pláže obdržely Modrou vlajku čistoty a proto přitahují plavce a rodiny, je zde i mnoho dobrých golfových hřišť. Většinou port se specializuje na servisní nákladní a osobní trajekty do Velké Británie a Francie. Rosslare Europort se také aktivně používá pro import vozů.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.