A-Ships Management S.A
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

A-Ships Management S.A

A-Ships Management S.A je řecká lodní společnost se sídlem v Aténách, která spojuje jižní Itálii s mnoha přístavy v Albánii a západním Řecku, včetně Jónských ostrovů.

V roce 1990 byly zavedeny celoroční trajekty mezi Itálií a Řeckem a v následujících desetiletích společnost rozšiřovala své trasy a nakupovala větší plavidla, aby vyhověla rostoucím požadavkům trhu. Jízdní řád společnosti A-Ships Management S.A. nyní zahrnuje plavby z italského Brindisi do řeckých měst Ignoumenitsa a Korfu a také oblíbenou trasu přes Jaderské moře do albánské Vlory.

Prohlédněte si A-Ships Management S.A plavební řády, ceny a rezervujte si A-Ships Management S.A lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku A-Ships Management S.A s jinými trajektovými společnostmi.

Na palubě A-Ships Management S.A

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.