COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aegean Speed Lines

Aegean Speed Lines nabízí trajektovou přepravu mezi řeckým přístavem Pireus a Kykladskými ostrovy.

 

Aegean Speed Lines využívá ke svému provozu tři moderní vysokorychlostní trajekty - Speedrunner II, III, IV, přičemž každé plavidlo je schopno přepravit až 170 aut a 800 cestujících. Lodě společnosti Aegean Speed Lines jsou pohodlné, vysoce kvalitní a splňují všechny bezpečnostní požadavky, což zaručuje spokojenost zákazníků během cesty.

V prosinci 2009, tj. pouhých pět let od svého založení, získala společnost ocenění v kategorii nejlepší lodní společnost roku, a to za svůj závazek a odhodlání poskytovat vysoce kvalitní služby. Díky patří především zaměstnancům a členům posádky společnosti Aegean Lines, kteří k cestujícím přistupují stejně jako kdyby pečovali sami o sebe. Tento každodenní přístup zajišťuje prvotřídní služby a překonávání očekávání klientů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Aegean Speed Lines s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Aegean Speed Lines s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Aegean Speed Lines

Na palubě Aegean Speed Lines

Všechny trasy Aegean Speed Lines