Aegean Speed Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Aegean Speed Lines

Aegean Speed Lines nabízí trajektovou přepravu mezi řeckým přístavem Pireus a Kykladskými ostrovy.

 

Aegean Speed Lines využívá ke svému provozu tři moderní vysokorychlostní trajekty - Speedrunner II, III, IV, přičemž každé plavidlo je schopno přepravit až 170 aut a 800 cestujících. Lodě společnosti Aegean Speed Lines jsou pohodlné, vysoce kvalitní a splňují všechny bezpečnostní požadavky, což zaručuje spokojenost zákazníků během cesty.

V prosinci 2009, tj. pouhých pět let od svého založení, získala společnost ocenění v kategorii nejlepší lodní společnost roku, a to za svůj závazek a odhodlání poskytovat vysoce kvalitní služby. Díky patří především zaměstnancům a členům posádky společnosti Aegean Lines, kteří k cestujícím přistupují stejně jako kdyby pečovali sami o sebe. Tento každodenní přístup zajišťuje prvotřídní služby a překonávání očekávání klientů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Aegean Speed Lines s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Aegean Speed Lines s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Aegean Speed Lines

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.