COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos je dceřinná společnost řeckého trajektového provozovatele Anek Lines, která nabízí plavby mezi ostrovy Kréta, Kyklady a Dodekanézy, stejně jako plavby z jiných míst, včetně Pireusu a Heraklionu.

Aegeon Pelagos (nebo Aigaion Pelagos jak je společnost lokálně známá) od roku 2010 operuje v jižní části Egejského moře. Její flotila se skládá z osmi velkých a moderních trajektů, které jsou kvalitně vybaveny.

Na palubě trajektů Aegeon Pelagos jsou k dispozici služby té nejvyšší úrovně doplněné o luxusní prostředí, čehož je možné využít během plavby na některý z těch nejatraktivnějších tamních ostrovů. Pro řádný odpočinek během cesty jsou k dispozici stylové kajuty, pro gurmány je potom připravena ochutnávka pokrmů místní kuchyně, pro milovníky vína se v baru pořádá povídání o řecké kultuře vína.

S Aegeon Pelagos nemohou být výlety mezi starodávnými ostrovy Dodekanézy, krásnými Kyklady a jedinečným ostrovem Kréta jednodušší!

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Aegeon Pelagos s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Aegeon Pelagos s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Aegeon Pelagos