Aegeon Pelagos
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Aegeon Pelagos

Aegeon Pelagos je dceřinná společnost řeckého trajektového provozovatele Anek Lines, která nabízí plavby mezi ostrovy Kréta, Kyklady a Dodekanézy, stejně jako plavby z jiných míst, včetně Pireusu a Heraklionu.

Aegeon Pelagos (nebo Aigaion Pelagos jak je společnost lokálně známá) od roku 2010 operuje v jižní části Egejského moře. Její flotila se skládá z osmi velkých a moderních trajektů, které jsou kvalitně vybaveny.

Na palubě trajektů Aegeon Pelagos jsou k dispozici služby té nejvyšší úrovně doplněné o luxusní prostředí, čehož je možné využít během plavby na některý z těch nejatraktivnějších tamních ostrovů. Pro řádný odpočinek během cesty jsou k dispozici stylové kajuty, pro gurmány je potom připravena ochutnávka pokrmů místní kuchyně, pro milovníky vína se v baru pořádá povídání o řecké kultuře vína.

S Aegeon Pelagos nemohou být výlety mezi starodávnými ostrovy Dodekanézy, krásnými Kyklady a jedinečným ostrovem Kréta jednodušší!

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Aegeon Pelagos s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Aegeon Pelagos s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Aegeon Pelagos

Všechny trasy Aegeon Pelagos

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.