COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Al Hoceima - Motril je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Alternativy trajektů z Al Hoceima do Motril

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Maroka do Španělsko

Provozovatelé trajektů na trase Al Hoceima - Motril

    • 1 Sailing Weekly 5 hr
    • Get price

Trajekt z Al Hoceima do Motril

Linka Al Hoceima Motril spojuje Maroko s Španělsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 5 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Al Hoceima Motril se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Al Hoceima

Al Hoceima je hlavní město regionu Taza-Al-Hoceima-Taounate v Maroku. Nachází se na severním okraji pohoří Rif a leží na pobřeží Středozemního moře. Z města je krásný výhled na pláž Plage Quemado a obchodní přístav. Díky širokým ulicím je jednoduché se ve městě orientovat. Bulvár Mohammed V, který je rovnoběžný se španělskou univerzitou na jedné straně a s Place du Rif na druhé, je místem, kde lze najít mnoho restaurací.

Přístav je důležitý pro turistickou infraštrúru města. Kotví zde mnohé místní rybářské lodě a je vždy plný místních obyvatel a návštěvníků. Turisté si zde mohou pronajmout malé čluny na krátké výlety nebo rybaření. V křišťálově čisté vodě se vyskytuje mnoho druhů delfínů, které lze vidět plavat kolem zálivu, což je také jeden z důvodů proč si udělat výlet na lodi.


Průvodce přístavem Motril

Motril je město na pobřeží Středozemního moře v provincii Granada, Španělsko.
Motril slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelný pobyt, protože se může pochlubit 320 slunnými dny ročně. Tady se v harmonii kombinuje tradiční a moderní život, a místní lidé jsou velmi pohostinní, takže turisté se budou cítit jako doma.