Trajekt z Al Hoceimy do Motrilu

Linka Al Hoceima Motril spojuje Maroko s Španělsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 5 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Al Hoceima Motril se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Al Hoceima - Motril

Průměrné ceny na trase Al Hoceima Motril

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Al Hoceima Motril je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Al Hoceima

Al Hoceima je hlavní město regionu Taza-Al-Hoceima-Taounate v Maroku. Nachází se na severním okraji pohoří Rif a leží na pobřeží Středozemního moře. Z města je krásný výhled na pláž Plage Quemado a obchodní přístav. Díky širokým ulicím je jednoduché se ve městě orientovat. Bulvár Mohammed V, který je rovnoběžný se španělskou univerzitou na jedné straně a s Place du Rif na druhé, je místem, kde lze najít mnoho restaurací.

Přístav je důležitý pro turistickou infraštrúru města. Kotví zde mnohé místní rybářské lodě a je vždy plný místních obyvatel a návštěvníků. Turisté si zde mohou pronajmout malé čluny na krátké výlety nebo rybaření. V křišťálově čisté vodě se vyskytuje mnoho druhů delfínů, které lze vidět plavat kolem zálivu, což je také jeden z důvodů proč si udělat výlet na lodi.

Průvodce přístavem Motril

Motril je město na pobřeží Středozemního moře v provincii Granada, Španělsko.
Motril slibuje svým návštěvníkům nezapomenutelný pobyt, protože se může pochlubit 320 slunnými dny ročně. Tady se v harmonii kombinuje tradiční a moderní život, a místní lidé jsou velmi pohostinní, takže turisté se budou cítit jako doma.