Rezervujte si trajekt v Al Hoceima

Přístav Al Hoceima v Maroku Vás spojí s přístavem Motril ve Španělsku, je tu výběr z kolem 1 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Al Hoceimy do Motrilu je od 5 hodin, trasu provozuje společnost Naviera Armas.

Mapa přístavu Al Hoceima

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Al Hoceima

Služby trajektové přepravy v Al Hoceima

 • Naviera Armas
  • 1 plavba týdně 5 hod
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Al Hoceima

Al Hoceima je přístavní město v Maroku, na pobřeží Středozemního moře, je hlavním městem regionu Rif.
Hlavním důvodem proč je Al Hoceima největším ze všech pobřežních měst Rifu - je cestovní ruch. V současné době město je velmi oblíbené u španělských turistů z Melilly, marockých a evropských turistů.
Al Hoceima je poměrně mladé město a místní stavby jsou velmi podobné jiným budovám ve městě Maroka. Ale příroda okolí města dělá architekturu velmi nenápadnou.
Kolem města se nachází mnoho pláží a plážové město Kmedo.
Španělsko začalo rozvíjet Al Hoceimu v roce 1925, v té době známou jako Villa Sanjurjo, pojmenovanou na počest generála, který zde přistál na čas povstání Rifu.
Španělé nenechali hodně architektury ve městě, a španělská škola je nejlepším příkladem drahých budov počátku 20. století.

Jak se dostat do přístavu Al Hoceima

 • Al Hoceima - adresa trajektového přístavu

  Gare Maritime d'Al Hoceima, El Hoceima

 • Ubytování v Al Hoceima

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Al Hoceima před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Al Hoceima pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!