Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Al Hoceima

  • Ubytování v Al Hoceima

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Al Hoceima před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Al Hoceima pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Al Hoceima

Průvodce přístavem Al Hoceima

Průvodce přístavem Al Hoceima

Al Hoceima je přístavní město v Maroku, na pobřeží Středozemního moře, je hlavním městem regionu Rif. Hlavním důvodem proč je Al Hoceima největším ze všech pobřežních měst Rifu - je cestovní ruch. V současné době město je velmi oblíbené u španělských turistů z Melilly, marockých a evropských turistů. Al Hoceima je poměrně mladé město a místní stavby jsou velmi podobné jiným budovám ve městě Maroka. Ale příroda okolí města dělá architekturu velmi nenápadnou. Kolem města se nachází mnoho pláží a plážové město Kmedo. Španělsko začalo rozvíjet Al Hoceimu v roce 1925, v té době známou jako Villa Sanjurjo, pojmenovanou na počest generála, který zde přistál na čas povstání Rifu. Španělé nenechali hodně architektury ve městě, a španělská škola je nejlepším příkladem drahých budov počátku 20. století.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.